Palgihaarats LogOX hauler

Kuumakse alates 7.57 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

Original hind was: 259.00 €.Current hind is: 219.00 €.

Palgihaarats LogOX hauler Tõsta, lohista ja veereta palke ilma kummardamata. See mitte ainult ei vähenda koormust Teie kehale vaid säästab aega ning vähendab väsimust kogu päeva kestel.

Lisa võrdlusesse

Palgihaarats LogOX hauler

Logox haaratsi muljetavaldav väärtus – küttepuude tegemine on füüsiliselt üsna koormav. Tänu LogOXile ei muutu need tööd ainult kergemaks vaid ka turvalisemaks. On teaduslikult tõestatud, et Logox pika varrega haarats väheneb surve seljale 93% ning kätele 76% tänu millele on küttepuude töötlemine kiirem ning efektiivsem. See haarats on iga mootorsae, küttepuude või saeraamiga tööd tegeva kasutaja parim abiline!

Ergonooomiline tööriist, tänu millele saab palke tõsta liigutada ja lohistada ilma küürutamata! Hi-Vis oranž, värv teeb selle kergelt märgatavaks igas keskkonnas ning aitab vähendada seadmesse sisselõikeid.

21 tolline konks – Üliterav ja erilise disainiga tugev konks haakub palkidesse oluliselt paremini kui standartsed turul pakutavad haaratsid. Spetsiaalne konstruktsioon annab võimaluse ka kasutada haaratsit väikeste ja keskmiste puude pööramiseks. Palgi keeramine laasimise ajal suurendab oluliselt laasimismugavust ning võimaldab koheselt laasida ka oksi mis muidu jäävad tihtipeale märkamata. Palki järgates ei pea lõikeid kohe lõpuni lõikama vaid võimalus teha need pärast palgi keeramist – see annab võimaluse lõikeid teha ergonoomilisemalt, ning kiiremalt lisaks väheneb oht, et saekett puutub kokku pinnasega.

Tugev ja robustne disain – kaalub vaid 2.7 kg ning on väga mõistlik vahend palkidega ümber käimiseks. Spetsiaalne disain vähendab töö tegemiseks kuluvat aega ja energiat kuna ei ole vaja pidevalt kummarada et palki või pakke liigutada. Haaratsiga on ka mugav palke kanda. Logox haarats on ka ideaalne abiline puulatvade või võsa koondamiseks.

Kõik Logox tööriistad on käsitsi keevitatud Missouris asuvate meistrite poolt, kasutades Ameerika terast ning kõikidele Logox tööriistadele kehtib eluaegne garantii tootjapoolsete defektide vastu.

LOE LISAKS SIIT

Tootja

LOGOX

Kategooria

Tootekood: 1001 Kategooria:

Original hind was: 259.00 €.Current hind is: 219.00 €.

Sulle võib meeldida ka…

17.00 17.00 

Saadaval järeltellimisel

Lisa võrdlusesse
Original hind was: 549.00 €.Current hind is: 429.00 €.
Lisa võrdlusesse
Original hind was: 39.00 €.Current hind is: 38.00 €.
Lisa võrdlusesse
Original hind was: 369.00 €.Current hind is: 299.00 €.
Lisa võrdlusesse
Registreeru kliendiks Registreeru kliendiks