Oksakäärid STIHL PG 25

35.00 

Ainult 1 laos (saab järeltellida)

Tootekood: 00008813639 Kategooriad: , Sildid: , ,

Oksakäärid STIHL PG 25

Oksakäärid STIHL PG 25 on  loodud väga tugevate okste lõikamiseks, samuti kuivanud okste lõikamiseks. STIHL PG 25 on korrosioonikindlad ja energiasäästlikud.

  • 19,5cm, 260g, lõikediameeter kuni 10mm

STIHL aia- ja oksakäärid ning käsitööriistad

Käsitööriistad on enamike aednike jaoks lihtsamad ja parimad tööriistad. Neid on lihtne kaasas kanda, nad ei vaja voolu ning sobivad paljudeks aiatöödeks. Käsitööriistu on inimese kasutanud iidsetest aegadest alates, erinevate aiatööde sooritamiseks. Olgu siin tegemist aia kujundamisega, puude pügamisega või langetamisega, istutamisega, riisumisega või käsitööriistade teritamisega. Erinevate aiatööriistade abil nagu oksasaed, aia- ja oksakäärid, muru- ja hekikäärid on abiks teie aia hooldusel ning ainulaadse välimuse loomisel. Puud-põõsad, muru, hekk on iga maastiku kõige tähelepanuväärsem ja silmapaistvaim osa ning kena maastiku või aia kujundamisel on oluline neid pügada ja hooldada. Oksasaed, aia-, oksa-, muru- ja hekikäärid on hindamatu väärtusega aiatööriistad mis aitavad teid muuta iga aed paradiisiks.

Aia kujundamine on aednikele iga aastane hooldustöö mille ettevalmistamist on vaja kindlasti planeerida, et luua oma kodust ja ümbrusest kaunis paik kus on meeldiv viibida teil endil ja teie külalistel. Selleks on vaja pügada hekki, langetada kuivanud puid, istutada lilli, taimi, juurvilju, põõsaid, puid ning ilma käsitööriistadeta siin läbi ei saa. Meie tootevalikust leiate kvaliteetsed STIHL oksatangid, käsisaed, oksakäärid, kirved, langetuslabidad, palgihaaratsid, langetuskiilud, käsitööriistade teritusvahendid ja palju muud vajalikku. Vaata ka meie tootevalikuid: Aia- ja oksakäärid  |  Käsitööriistad 

Kaal (kg)

0,26

Lõikediameeter (mm)

10

Tootja

STIHL

Tootekood: 00008813639 Kategooriad: , Sildid: , ,

35.00 

Ainult 1 laos (saab järeltellida)

Registreeru kliendiks Registreeru kliendiks
Kasutades meie veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega ja isikuandmete töötlemise tingimustega nagu on kirjeldatud meie Küpsiste kasutamise- ja privaatsuspoliitikas.