Õhufilter STIHL FS91 FS131 HT133

6.00 

Laos (saab järeltellida)

Tootekood: 41801410300 Kategooria:

Õhufilter STIHL FS91, FS131, HT133

Õhufilter STIHL FS91 FS131 HT133 rohutrimmerile, võsalõikurile ja hekipügajale. Õhufiltrid rohutrimmerile, võsalõikurile ja hekipügajale on ühed olulisemad ning tähtsamad komponendid. Puhas õhufilter on vajalik mootori normaalseks ja jõuliseks töökorralduseks kuna õhufilter kaitseb mootorit ning filtreerib õhku. Tööajal lendab palju lehti, prahti, tolmu ja mustust ning õhufilter takistab nende osakeste sattumist mootorisse. Samuti on määrdunud õhufilter otseseks ohuks mootori kolvitihenditele mis kulutab asjatult mootorit ja kiirendab mootori kulumist. Sellepärast on alati mõtekas hoida mootoris puhast õhufiltrit ja hoida ka käepärast mõnda filtrit tagavaraks.

Ei ole vahet mis kaubamärgi õhufiltrit kasutatakse aga kindel on see, et iga rohutrimmer, võsalõikur ja hekipügaja vajab pidevat puhta jaheda õhu voolu, et mootor korralikult töötaks. Kui õhufilter saastub ning ummistub siis hakkavad filtrisse kogunema prahi ning tolmuosakesed mis vähendavad õhuvoolu. Tulemuseks kaob mootori jõudlus ja mootor kuumeneb üle. Õhufiltrit on võimalik ka suruõhuga puhastada kuid see ei anna kindlasti soovitud tulemust ja heaks võsalõikuri jõudluseks soovitab STIHL siiski õhufiltrit regulaarselt vahetada. Pakume erinevad STIHL FS91, FS131, HT133 mis on kasutamiseks igal aastajaks, nii rohutrimmerile, võsalõikurile kui ka hekipügajale. Vaadake meie suuremat õhufiltrite tootevalikut siit

Tootja

STIHL

Kategooria

Tootekood: 41801410300 Kategooria:

6.00 

Laos (saab järeltellida)

Registreeru kliendiks Registreeru kliendiks
Kasutades meie veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega ja isikuandmete töötlemise tingimustega nagu on kirjeldatud meie Küpsiste kasutamise- ja privaatsuspoliitikas.