Õhufilter STIHL FS38 FS45 FS55

3.50 

Laos (saab järeltellida)

Tootekood: 41401242800 Kategooria:

Õhufilter STIHL FS38 FS45 FS55

Õhufilter STIHL FS38 FS45 FS55 murutrimmerile ja võsalõikurile. Õhufiltrid on murutrimmerile ja võsalõikurile ühed olulisemad ning tähtsamad komponendid. Puhas õhufilter on vajalik mootori normaalseks ja jõuliseks töökorralduseks kuna õhufilter kaitseb mootorit ning filtreerib õhku. Töö ajal lendab lehti, prahti, tolmu ja mustust ning õhufilter takistab nende osakeste sattumist mootorisse. Samuti on määrdunud õhufilter otseseks ohuks mootori kolvitihenditele mis kulutab asjatult mootorit ja kiirendab mootori kulumist. Sellepärast on alati mõtekas hoida mootoris puhast õhufiltrit ja hoida ka käepärast mõnda filtrit tagavaraks.

Ei ole vahet mis kaubamärgi õhufiltrit kasutatakse aga kindel on see, et iga võsalõikur või murutrimmer vajab pidevat puhta jaheda õhu voolu, et mootor korralikult töötaks. Kui õhufilter saastub ning ummistub siis hakkavad filtrisse kogunema prahi ning tolmuosakesed mis vähendavad õhuvoolu. Tulemuseks kaob mootori jõudlus ja mootor kuumeneb üle. Õhufiltrit on võimalik ka suruõhuga puhastada kuid see ei anna kindlasti soovitud tulemust ja heaks võsalõikuri või murutrimmeri jõudluseks soovitab STIHL siiski õhufiltrit regulaarselt vahetada. Pakume erinevad STIHL FS õhufiltreid FS38, FS45, FS55 mis on kasutamiseks igal aastajal, nii murutrimmeritel kui ka võsalõikuritel. Vaadake meie suuremat FS õhufiltrite tootevalikut siit

Tootja

STIHL

Kategooria

Tootekood: 41401242800 Kategooria:

3.50 

Laos (saab järeltellida)

Registreeru kliendiks Registreeru kliendiks
Kasutades meie veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega ja isikuandmete töötlemise tingimustega nagu on kirjeldatud meie Küpsiste kasutamise- ja privaatsuspoliitikas.