Multškomplekt MA339C ME339 (multstera ja deflektor)

38.00 

Ainult 2 laos

Tootekood: 69090071080 Kategooria: Sildid: , ,

Multškomplekt MA339C ME339

Multškomplekt MA339C ME339 sisaldab multštera ja deflektorit muruniidukile. Korraliku tulemuse saab niitmisel siis, kui muruniiduki tera on õigesti valitud ning hästi hooldatud ja teritatud. Paljud tootjad soovitavad teha ühe teraga kõiki töid (nn kolm ühes ja neli ühes lõikesüsteemid). Tegelikult on eri teradel ikkagi erinevad omadused ja nad sobivad eri töödeks.

Eraldi võiks olemas olla väljaviske- ja kogumistera (mõeldud eelkõige kogumiseks kiirel kasvuperioodil ja sügisel lehekorjamiseks) ja multšimistera (mõeldud muru multšimiseks). Multšimise puhul surutakse peenestatud muru tagasi murujuure lähedale, mis aitab hoida mullas niiskust, peenestatud muru laguneb ja muutub seeläbi väärtuslikuks orgaaniliseks toiteallikaks. Niidetud rohi peab olema korralikult peenestatud ja jaotatud: niidetud rohtu ei tohi jätta laikudena murule, nii tekib lagunemisprotsess ja see hävitab korrapärase muru. Vaata ka meie tootevalikuid: muruniidukite lisavarustus ja STIHL ning Makita: Muruniidukid 

Tootekood: 69090071080 Kategooria: Sildid: , ,

38.00 

Ainult 2 laos

Registreeru kliendiks Registreeru kliendiks
Kasutades meie veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega ja isikuandmete töötlemise tingimustega nagu on kirjeldatud meie Küpsiste kasutamise- ja privaatsuspoliitikas.