Mootorsae kott

39.00 

Ainult 1 laos (saab järeltellida)

Mootorsae kott

Mootorsae kott STIHL kaubamärgilt on valmistatud tugevast nailon materjalist mis sobib kõikide kaubamärkide kettsaagide ohutuks hoiustamiseks ja transportimiseks. Mootorsae koti komplektis on õlarihm ja koti sees lisaks ka väike lisatasku. Stihl 18″ mootorsaekott 00008810508 sobib kuni 45cm juhtplaadiga 18″ kettsaagidele. Ei sobi MSE mudelitele, mis on suuremad kui 45 cm, MS441, MS461, MS660 või MS880. Pilt on illustratiivne ja mootorsae kott on ilma mootorsaeta.

STIHL kettsaed on vaieldamatult ühed maailma parimatest. Veel enam, STIHL ei ole mitte ainult enim müüdud kettsaagide kaubamärk, vaid ka maailma suurim ja vanim kettsaagide tootja. Andreas Stihl töötas 1926. aastal välja esimese elektrilise kettsae ja 1929. aastal oma esimese bensiinimootoriga kettsae. Sellest ajast alates on STIHL valmistanud tippkvaliteediga kettsaage. Lisaks sellele on STIHL ainus kettsaagide tootja maailmas, kes kujundab ja toodab oma saagide ketid ja juhtrauad ise. Vaata ka meie STIHL kettsaagide valikut siit

 

Tootja

STIHL

39.00 

Ainult 1 laos (saab järeltellida)

Registreeru kliendiks Registreeru kliendiks
Kasutades meie veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega ja isikuandmete töötlemise tingimustega nagu on kirjeldatud meie Küpsiste kasutamise- ja privaatsuspoliitikas.