Raadio Makita DMR114B

187.00 

Laos

Tootekood: DMR114B Kategooriad: , ,

Raadio Makita DMR114B

Raadio makita DMR114B on ideaalne raadio kasutamiseks nii ehitusel kui kodus mis varustatud Bluetoothiga, võimaldades juhtmevabalt mobiiltelefonist muusikat mängida. AUX-port MP3-mängija ühendamiseks ja USB-port mobiiltelefoni laadimiseks. Makita DMR114B on tolmu- ja niiskuskindel mis vastab IP65 nõuetele.

Töötab Makita akudega või vooluvõrgust. Sobilikud akud on: CXT seeria akud 10,8/12V Max, LXT seeria akud 14,4/18 V. Ei tööta Makita G-seeria akudega!

Makita DMR114B kasutaja eelised:

Sellele raadiomudelile on lisatud mitmeid uuendusi:

  • Raadio antenn on nüüdsest ehitatud kandekäepideme sisse
  • Raadio põhja alla on lisatud bassikõlar mis lisab helidele sügavust ja mitmekesisust.
  • Esimest korda ajaloos on lisatud sellele raadiole ka ekvalaiser, mis võimaldab valida kuue erineva eelseadistatud sätte vahel + seitsmendaks ekvalaiseri sätteks on oma isikliku ekvalaiseri seadistamine.

Selliselt saate kuulata oma Makita raadiot just täpselt nii nagu Teile endale meeldib. Vaata ka meie tootevalikut: Makita lambid ja raadiod 

Makita akud

Makita akud on võimsad, kompaktsed ja sobivad erinevatele tööriistadele. Kui ennem oli Makital 18v akuplatvormiks LXT platvorm mille väljundpingeks on 18v siis uuem XGT platvorm pakub juba kaks korda võimsamaid akusid väljundpingega 40v. Uued võimsamad mootorid ja XGT akud on loodud selleks, et ühe laadimisega oleks võimalik pikemalt tööd teha kus ka aku laadimisaeg on oluliselt vähenenud. Samuti võite unustada Makita aku 6 kuuks lauale ja kui teil akut vaja siis leiate akust sama laengu, kui palju viimasel korral sisse laadisite. Juhul kui teil on juba kasutusel Makita aku koos laadijaga siis võite edaspidi osta ka muid Makita tööriistu, kuna ilma akuta tööriist on soodsam. See säästab teie raha ja hoiab ka kokku ruumi erinevate laadimiseadete hoiustamisel. Vaata lisaks ka meie tootevalikut: Akud Makita tööriistadele ja Makita akulaadijad.

Tootja

MAKITA

Aku pinge

18V

PINGE LXT

JAH

PINGE CXT

JAH

Kasutamine 18V 4Ah aku

13h

Kasutamine 18V 5Ah aku

17h

Tootekood: DMR114B Kategooriad: , ,

187.00 

Laos

Registreeru kliendiks Registreeru kliendiks
Kasutades meie veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega ja isikuandmete töötlemise tingimustega nagu on kirjeldatud meie Küpsiste kasutamise- ja privaatsuspoliitikas.