Akulöökmutrikeeraja Makita DTW181Z

131.75 

Laost otsas

Küsi toote hinda ja saadavust

Tootekood: DTW181Z Kategooria:

Akulöökmutrikeeraja Makita DTW181Z

Akulöökmutrikeeraja Makita DTW181Z on heaks abiks kui kinni või lahti on vaja keerata pidevalt suurem hulk polte ja mutreid ning siin on tegu samalaadse tööriistaga kui seda on akulöökkruvikeeraja. Samuti omab akulöökmutrikeeraja Makita DTW181Z akulöökkruvikeerajaga sarnast löökfunktsiooni mis keerab padrunit väikeste nõksudega. See aga võimaldab keerata kinni kiilunud polte või mutreid väga kerge vaevaga, kiirelt ja jõuliselt. Otsikute vahetamine akulöökmutrikeerajaga on kiire ja mugav pakkudes võimast lisaväänet. Vaadake meie tootevalikut: akumutrikeerajad 

Makita DTW181Z kasutaja eelised:

  • Käepideme kitsas kuju tagab mugava käsitsemise.
  • LED lamp valgustab töökoha.
  • Tööriist on varustatud kaitsesüsteemiga. Süsteem lülitab tööriista toitevoolu automaatselt välja, et pikendada aku eluiga.
  • Suurim kinnitusmoment 210 Nm.
  • Kaal 3,6 kg

Harjadeta mootor töötab ilma hõõrdumiseta mis annavad kasutajale mitmeid eeliseid. Harjadeta tööriista mootoril on rohkem võimsust mis pikendab aku tööaega ja kasutamise ajal mootor ei kuumene nii kergelt kui seda on harjadega mootoritel. Harjadeta tööriistad nõuavad ka vähem hooldust. Säästke oma jõudu, tervist ja hoidke kokku oma tööaega ning soetage suurtemateks töödeks kvaliteetne Makita akulöökmutrikeeraja DTW181Z. 

Makita akud

Makita akud on võimsad, kompaktsed ja sobivad erinevatele tööriistadele. Kui ennem oli Makital 18v akuplatvormiks LXT platvorm mille väljundpingeks on 18v siis uuem XGT platvorm pakub juba kaks korda võimsamaid akusid väljundpingega 40v. Uued võimsamad mootorid ja XGT akud on loodud selleks, et ühe laadimisega oleks võimalik pikemalt tööd teha kus ka aku laadimisaeg on oluliselt vähenenud. Samuti võite unustada Makita aku 6 kuuks lauale ja kui teil akut vaja siis leiate akust sama laengu, kui palju viimasel korral sisse laadisite. Juhul kui teil on juba kasutusel Makita aku koos laadijaga siis võite edaspidi osta ka muid Makita tööriistu, kuna ilma akuta tööriist on soodsam. See säästab teie raha ja hoiab ka kokku ruumi erinevate laadimiseadete hoiustamisel. Vaata lisaks ka meie tootevalikut: Akud Makita tööriistadele

Varuosad Makita tööriistadele

Makital on rohkem kui 100 aastane tööriistade tootmise kogemus ja tootevalik pakub rohkem kui 2000 tööriista mis mõeldud nii kodukasutajale kui ka professionaalseks kasutamiseks. Makita tööriistad pakuvad alati võimsust, jõudlust, kompaktsust ja vastupidavust. Samuti pakume varuosi Makita tööriistadele kus meie varuosakeskusest leiate koostejoonised ja kasutusjuhendid. Vaata edasi: Varuosad Makita tööriistadele.

Tootja

MAKITA

Aku pinge

18V

Harjavaba mootor

JAH

Pööretearv (p/min)

0-1300 / 2400

Löögisagedus

0-2000 / 3600

Kaal (kg)

3.6

Aku komplektis

EI

Laadija komplektis

EI

Seadistatavad pöörded

JAH

Suunavahetus

JAH

Elektriline pidur

JAH

LED töökoha valgus

JAH

Maks. Pingutusmoment

70/210

Kandekohver

EI

Tööriistakinnitus

1/2 "

Tootekood: DTW181Z Kategooria:

131.75 

Laost otsas

Küsi toote hinda ja saadavust

Registreeru kliendiks Registreeru kliendiks
Kasutades meie veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega ja isikuandmete töötlemise tingimustega nagu on kirjeldatud meie Küpsiste kasutamise- ja privaatsuspoliitikas.