Suruõhu liistunaelapüss Makita AF600

184.00 

Ainult 1 laos

Suruõhu liistunaelapüss Makita AF600

Suruõhu liistunaelapüss Makita AF600 pakub üksik ja korduvlasku, omab puutekaitset ning sügavuse reguleerimist. Kitsas otsik peit- ja sulundnaelutamiseks.

Makita AF600 kasutaja eelised:

  • Otsemagasin, süvistatava peaga naelad 1,6 mm.
  • Sügavuse reguleerimine.
  • Avanev otsik.
  • Käepideme kummikate tagab kindla haarde.
  • Õhu väljalaskesuuna muutmise võimalus 360 kraadi.
  • Kummist puutekaitse kaitseb töödeldavat pinda kriimustuste eest.

Makita suruõhu naelapüss on väga populaarne tööriist olles abiks ehitustöödel asendades haamrit. Kõige populaarsemad naelapüstolid on kahtlemata pneumaatilised ja nende pneumaatiliste ehitustööriistade puhul saavutatakse löögijõud suruõhust, õhukompressori abil. Naelapüss on ideaalne abiline kui on vajate paksemaid naelu lüüa kõvematesse materjalidesse nagu mõned tugevamad lehtpuitmaterjalid, puitkiudplaadid, vineerid jne. Liistunaelapüstolid ja naelapüssid on tegelikult üksteist täiendavad tööriistad. Naelapüss pakub lihtsalt rohkem kasutusvõimalusi. Liistunaelapüstoleid kasutatakse õhemate liistude kinnitamiseks. Naelapüssiga liistu kinnitamine võib tekitada ka vabalt liistu lõhenemist. Liistunaelapüstoleid peetakse ka ohutumateks kuna nende naelad on väiksemad, kuid see ei tähenda kindlasti seda, et võite unustada ohutuseeskirjad. Kandke ikkagi kaitseprille, kuulmiskaitsevahendeid ja kui naelapüss ja kompressor on töös. Vaata ka meie tootevalikut: naelapüssid

Tootja

MAKITA

Töörõhk

5 – 8 bar

Naela pikkus (mm)

20 – 64

Naela läbimõõt (mm)

1,6

Traaditüüp

16 Ga

Magasini maht

100

Magasini nurk

0

Üksik- ja korduvlask

JAH

Liimseotud naelad

JAH

Puutekaitse

JAH

Sügavuse reguleerimine

JAH

Plastikkohver

JAH

Õli

JAH

Kaal (kg)

1,6

Jõuallikas

Õhk

Tööriistavõti

JAH

184.00 

Ainult 1 laos

Sulle võib meeldida ka…

%
UUS!
Laost otsas
102.00 
Registreeru kliendiks Registreeru kliendiks
Kasutades meie veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega ja isikuandmete töötlemise tingimustega nagu on kirjeldatud meie Küpsiste kasutamise- ja privaatsuspoliitikas.