Aku liistunaelapüss Makita DBN500Z

402.00 

Ainult 2 laos

Aku liistunaelapüss Makita DBN500Z

Aku liistunaelapüss Makita DBN500Z on loodud nõudlike ja mittenähtavate kinnituste tegemiseks. Lisaks on Makita DBN500Z päästikust laskmine ja otsale vajutades laskmine. Topeltkaitsepäästik ja LED lamp valgustab töökoha. Käepideme kummikate tagab kindla haarde. Aku kaitsesüsteem pikendab aku kasutamisaega, katkestades automaatselt tööriista elektrivarustuse, kui aku laadimistase on väike. Aku ja laadijata mudel!

Makita DBN500Z kasutaja eelised:

  • Nõudlike, mittenähtavate kinnituste tegemiseks.
  • Päästikust laskmine ja otsale vajutades laskmine.
  • Topeltkaitsepäästik.
  • LED lamp valgustab töökoha.
  • Käepideme kummikate tagab kindla haarde.
  • Tööriist ja aku on varustatud kaitsesüsteemiga. Süsteem lülitab tööriista toitevoolu automaatselt välja, et pikendada aku eluiga.

Suruõhu naelapüssid on väga populaarsed tööriistad olles abiks ehitustöödel asendades haamrit. Kõige populaarsemad naelapüstolid on kahtlemata pneumaatilised ja nende pneumaatiliste ehitustööriistade puhul saavutatakse löögijõud suruõhust, õhukompressori abil. Naelapüss on ideaalne abiline kui on vajate paksemaid naelu lüüa kõvematesse materjalidesse nagu mõned tugevamad lehtpuitmaterjalid, puitkiudplaadid, vineerid jne. Liistunaelapüstolid ja naelapüssid on tegelikult üksteist täiendavad tööriistad. Naelapüss pakub lihtsalt rohkem kasutusvõimalusi. Liistunaelapüstoleid kasutatakse õhemate liistude kinnitamiseks. Naelapüssiga liistu kinnitamine võib tekitada ka vabalt liistu lõhenemist. Liistunaelapüstoleid peetakse ka ohutumateks kuna nende naelad on väiksemad, kuid see ei tähenda kindlasti seda, et võite unustada ohutuseeskirjad. Kandke ikkagi kaitseprille, kuulmiskaitsevahendeid ja kui naelapüss ja kompressor on töös. Vaata ka meie tootevalikut: naelapüssid

Makita akud

Makita akud on võimsad, kompaktsed ja sobivad erinevatele tööriistadele. Kui ennem oli Makital 18v akuplatvormiks LXT platvorm mille väljundpingeks on 18v siis uuem XGT platvorm pakub juba kaks korda võimsamaid akusid väljundpingega 40v. Uued võimsamad mootorid ja XGT akud on loodud selleks, et ühe laadimisega oleks võimalik pikemalt tööd teha kus ka aku laadimisaeg on oluliselt vähenenud. Samuti võite unustada Makita aku 6 kuuks lauale ja kui teil akut vaja siis leiate akust sama laengu, kui palju viimasel korral sisse laadisite. Juhul kui teil on juba kasutusel Makita aku koos laadijaga siis võite edaspidi osta ka muid Makita tööriistu, kuna ilma akuta tööriist on soodsam. See säästab teie raha ja hoiab ka kokku ruumi erinevate laadimiseadete hoiustamisel. Vaata lisaks ka meie tootevalikut: Akud Makita tööriistadele ja Makita akulaadijad.

Tootja

MAKITA

Aku pinge

18V

PINGE LXT

JAH

LED töökoha valgus

JAH

Naela pikkus (mm)

15 – 50

Magasini maht

110

Üksik- ja korduvlask

JAH

Sügavuse reguleerimine

JAH

Kaal (kg)

3,2

402.00 

Ainult 2 laos

Sulle võib meeldida ka…

%
UUS!
Laost otsas
102.00 
%
UUS!
Registreeru kliendiks Registreeru kliendiks
Kasutades meie veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega ja isikuandmete töötlemise tingimustega nagu on kirjeldatud meie Küpsiste kasutamise- ja privaatsuspoliitikas.