Kaitsevisiir STIHL nailonvõrguga ja kõrvatropid

26 €

Kaitsevisiir STIHL, nailonvõrguga ja kõrvatropid on suurepärane isikukaitsekomplekt mis kaitseb Teie nägu ja silmi. Lisaks on STIHL kaitsevisiiri komplektis kaasas kõrvatropid.

Ainult 2 laos (saab järeltellida)

Lisa võrdlusesse

Kaitsevisiir STIHL nailonvõrguga ja kõrvatropid

Kaitsevisiir STIHL nailonvõrguga ja kõrvatropid on suurepärane isikukaitsekomplekt mis kaitseb Teie nägu ja silmi. Lisaks on STIHL kaitsevisiiri komplektis kaasas kõrvatropid.

  • Kaitsevisiir nailon võrguga, EN 352, EN 1731, SNR 33 (H : 32; M : 29; L : 29)
  • Kõrvatropid: SNR 33 (H: 32; M: 29; L:29)
  • Kaal (kg) 0,26

STIHL näokaitsed ja silmakaitsed

Meie tootevalikust leiate erinevad STIHL näokaitsed ja silmakaitsed mis on suurepärased isikukaitsevahendid nii aiatöödel kui ka erinevatel metsatöödel. Kettsaagide, võsalõikurite ja muude taoliste tööriistade kasutamisel vajavad teie silmad erilist kaitset lendavate okste, laastude, tolmu ja saepuru eest. STIHLi reguleeritavad näo- ja kõrvakaitsed on end isikukaitsevahendite valdkonnas juba tõestanud ja valmistatud alati kõrgeima kvaliteediga materjalidest mis sobivad iga ilma jaoks. Kasutades õigeid töömeetodeid STIHLi isikukaitsevahendeid siis tagate tööohutuse. Lisaks pakub STIHL teile ka suurepärast hinna ja kvaliteedi suhet. Vaata ka meie tootevalikut: Näo- ja silmakaitsed

 

 

Kategooria

Tootekood: 00008840252 Kategooria:

26 €

Ainult 2 laos (saab järeltellida)

Registreeru kliendiks Registreeru kliendiks