Akutrell Makita DF002GD201 KOMPLEKT

736.95 

Laost otsas

Küsi toote hinda ja saadavust

Tootekood: DF002GD201 Kategooria:

Akutrell Makita DF002GD201 KOMPLEKT

Akutrell Makita DF002GD201 KOMPLEKT iseloomustab kompaktne tööriista suurus, mis teeb tema käsitsemise ja kontrollimise palju mugavamaks ja lihtsamaks. Makita DF002GD201 akutrellil on suurepärane jõudlus pidevates suure koormusega tööoludes. Lisaks omab akutrell suurepärast puurimiskiirust – kuni 20% kiirem puurimine võrreldes eelneva Makita DDF481 akutrelli mudeliseeriaga.

Active Feedback sensing Technology ehk lühendatult AFT – lülitab tööriista mootori automaatselt välja kui kasutatav tööriistatarvik peaks töödeldavas materjalis äkiliselt peatuma, tänu millele on võimalik ära hoida erinevaid juhtuda võivaid õnnetusi ja vigastusi. Extreme Protection Technology ehk lühendatult XPT – Tööriista niiskus- ja tolmukindlus, mis võimaldab tööriistaga töötada ka kõige ekstreemsemates töökeskkondades ja ilmastikuoludes. Vaata ka meie tootevalikut: akutrellid.

Aku 2,5Ah Makita BL4025

Sama suure energiamahutavusega kui 18V 5Ah LXT aku! Sobilik 40V Max XGT tööriistadele. Väga kiire laadimisaeg – ainult 28 minutit!

Akulaadija Makita DC40RA

Laadimisaeg 2.0Ah 22 min
Laadimisaeg 2,5 Ah 28 min
Laadimisaeg 4.0Ah 45 min
Laadimisaeg 5.0Ah 50 min
Võimsus 310 W
Toitejuhe 2,0 m


Makita 40V XGT-seeria

40V Max XGT on välja töötatud väga energianõudlikele ja suurt võimsust vajavatele akutööriistadele. 40V Max XGT akudega on Makital võimalik toota tööriistu, kus 18V LXT akust ei piisanud. Kuigi 18V LXT aku näeb oma välimuselt välja sarnane uue 40V Max XGT akuga, ei ole nad samasugused ja 40V Max XGT akusid ei ole võimalik 18V LXT tööriistade küljes kasutada. 40V Max XGT on täiesti uus ja eraldiseisev süsteem, mis võimaldab luua palju uusi tooteid ehituse-, tööstuse-, haljastuse- ja koristuse valdkondadesse. XGT ei asenda LXT seeria tooteid, vaid täiustab neid. 18V LXT ei kao kuhugi.

Euroopas on hetke seisuga võimalik LXT 18V akuseeriale osta enam kui 275 erinevat akutööriista, mis teeb selle kõige suuremaks ühilduvaks akuseeriaks maailmas – mitte ühelgi konkureerival tööriistatootjal pole vastu pakkuda samas suuruses tootevalikut. LXT 18V seeria tooted ei kao kuhugi ja juurde on tulemas veelgi rohkem uusi tooteid, mis peaksid rahuldama ka kõige nõudlikumate tarbijate vajadused. Vaata lisaks ka meie tootevalikut: Akud Makita tööriistadele

Keskmine laadimisaeg

Tühja aku laadimise aeg. Laadimisaeg võib olla ka pikem kui aku on kuum, külm või halvas seisukorras.

Aku kaitsesüsteem

Süsteem kaitseb akut:
– ülekoormuse eest
– ülekuumenemise eest
– täieliku tühjenemise eest

Makita DF002GD201 maksimaalne pöördemoment

Jäika liitekohta mõõdetakse katsepingil nii, et masina spindel pöörleb vabalt, kuni see seiskub „justnagu seinas“. Selles punktis mõõdetakse saavutatud suurim väändeväärtus. Mõõtmise ajal kasutatakse suurimat käiku. Jäiga liite korral avaldab väändeväärtusele otsustavat mõju masina pöörlemissagedus ja pöörlev mass (käigukast, mootor, padrun). Pehmet liidet mõõdetakse katsepingil nii, et masina takistust suurendatakse ühtlaselt ja lõplik väändeväärtus määratakse masina seiskumispunktis. Katse tehakse kõige väiksemal käigul. See väändeväärtus iseloomustab hästi masina vastupidavust ja seda, kui palju masin jaksab väänata näiteks suuri kruvisid, tikksaeterasid või kasvõi segada värvi/tasandussegu.

Kaal

Kaal sisaldab näiteks tööriista külgkäepideme või seadme normaalseks kasutamiseks vajaliku tarviku kaalu. Kaal ei sisalda siiski selliseid tarvikuid nagu lõiketerasid või -kettaid.

Pikendatud 3-aastane garantii

Registreeri oma tööriistaost 4 nädala jooksul Makita kodulehe kaudu, et pikendada seadme garantiiperioodi kolme aastani

Fortec esindusest soetatud toodetele kehtib pikendatud 3-aastane garantii.
Garantii kehtib ainult mudelitele, mille on importinud Makita Oy Eesti filiaal (Soome tütarfirma).
Pikendatud garantii antakse ainult juhul, kui seade registreeritakse Makita veebisaidil 4 nädala jooksul alates ostukuupäevast. Garantii kehtivusaega arvutatakse ostukuupäevast.
Sisse saate logida meie veebis www.makita.ee
Meie veebis saate printida pikendatud garantii tõendi ja ka ostudokumendi, kui olete selle üles laadinud.
Kui seade saadetakse hooldusesse pikendatud garantii alusel, tuleb sellega kaasa panna ostudokument ja garantiitõend.
Pikendatud garantii kehtib elektrimootori jõul töötavatele seadmete (vooluvõrk ja akutoide) ja gaasiga töötavatele naelapüssidele.
Pikendatud garantii ei kehti tarvikutele, akudele, laadijatele, valgustusseadmetele, soojendusega jakkidele, sisepõlemismootoriga varustatud seadmetele, suruõhu naelpüssidele, õhukompressoritele ega tööstuslikuks kasutamiseks ette nähtud reguleeritava pöördemomendiga kruvikeerajatele.

Tootja

MAKITA

Aku pinge

40V

Aku kaitsesüsteem

JAH

Löögifunktsioon

EI

Harjavaba mootor

JAH

Pööretearv (p/min)

0 – 600 / 2200

Maks.pöördemoment (K/P)

64 / 30

Siduri astmed

21

Maks läbimõõt puidus (mm)

38

Maks läbimõõt terases (mm)

13

Spindel

1/2"-20UNF

Padrun (mm)

1,5-13

Külgkäepide

EI

Kaal (kg)

2,5

Seadistatavad pöörded

JAH

Suunavahetus

JAH

2 käiku

JAH

Elektriline pidur

JAH

LED töökohavalgus

JAH

Laadija komplektis

JAH

Aku komplektis

JAH

Kandekohver

JAH

Tootekood: DF002GD201 Kategooria:

736.95 

Laost otsas

Küsi toote hinda ja saadavust

Sulle võib meeldida ka…

Registreeru kliendiks Registreeru kliendiks
Kasutades meie veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega ja isikuandmete töötlemise tingimustega nagu on kirjeldatud meie Küpsiste kasutamise- ja privaatsuspoliitikas.