Akulööktrell Makita DHP486Z

271.69 

Ainult 1 laos

Tootekood: DHP486Z Kategooria:

Akulööktrell Makita DHP486Z

Akulööktrell Makita DHP486Z on 18V harjavaba mootoriga akulööktrell. Makita akulööktrell tagab 141 Nm maksimaalse kinnitusmomendi ja koormuseta kiirusel 2100 pööret minutis, mis ühendab kiire puurimiskiiruse suure pöördemomendiga. Makita DHP486 akutrell on ümber kujundatud uudse disainiga mootor mis on harjavaba mootoriga. Mitte ainult seadme jõudlus pole parandatud, kuid see on ka oluliselt lühema ja komptsema disinainiga 178 mm. Pikkuselt on antud Makita mudel eelmisest 27 mm lühem tehes sellest oma klassi kompaktseima puuri, mida on äärmiselt mugav kasutada.

Makita DHP486Z kasutab 2-käigulist mehhaanilist ülekannet. Kõrge kiirusega käik on mõeldud kiireks puurimiseks ja löökpuurimiseks kergemate ja hapramate materjalide korral. Madalama kiirusega käik on mõeldud suuremat jõudu vajavate tööde jaoks. Akutrellil on 21 siduriasendit, mis tagavad hea kontrolli puurimisel ja kruvide kinnitamisel. Elektrooniline pidur aitab saavutada maksimaalselt tulemusliku töö koos maksimaalse tööohutusega. Kasutatav XPT (eXtreme Protection Tehnology) kaitsetehnoloogia lubab edukalt töötada ka karmides välistingimustes, sest tolmu ja veeosakeste ligipääs on edukalt tõkestatud. Vaata ka meie akutrellide tootevaikut siit 

Makita DHP486Z kasutaja eelised:

 • Väga võimas ja kompaktne akulööktrell professionaalseks kasutamiseks.
 • Löökpuurimise funktsiooniga puurimine ka kivimaterjalidesse.
 • Täielikult metallist käigukast.
 • Käepideme optimaalne kuju ja LED lamp valgustab töökoha.
 • Metallist padrun.
 • Vastupidav käigukast ja mootor mis loodud intensiivseks kasutamiseks.
 • Tööriist ja aku on varustatud kaitsesüsteemiga. Süsteem lülitab tööriista toitevoolu automaatselt välja, et pikendada aku eluiga. Ülekoormuskaitse kaitseb mootorit.

Keskmine laadimisaeg

Tühja aku laadimise aeg. Laadimisaeg võib olla ka pikem kui aku on kuum, külm või halvas seisukorras.

Aku kaitsesüsteem

Süsteem kaitseb akut:

 • ülekoormuse eest
 • ülekuumenemise eest
 • täieliku tühjenemise eest

Makita DHP486Z omab harjadeta mootorit

Harjadeta mootor töötab ilma hõõrdumiseta mis annavad kasutajale mitmeid eeliseid. Harjadeta tööriista mootoril on rohkem võimsust mis pikendab aku tööaega ja kasutamise ajal mootor ei kuumene nii kergelt kui seda on harjadega mootoritel. Harjadeta tööriistad nõuavad ka vähem hooldust. Säästke oma jõudu, tervist ja hoidke kokku oma tööaega ning soetage suurtemateks töödeks kvaliteetne Makita tööriist.

Maksimaalne pöördemoment

Jäika liitekohta mõõdetakse katsepingil nii, et masina spindel pöörleb vabalt, kuni see seiskub „justnagu seinas“. Selles punktis mõõdetakse saavutatud suurim väändeväärtus. Mõõtmise ajal kasutatakse suurimat käiku. Jäiga liite korral avaldab väändeväärtusele otsustavat mõju masina pöörlemissagedus ja pöörlev mass (käigukast, mootor, padrun). Pehmet liidet mõõdetakse katsepingil nii, et masina takistust suurendatakse ühtlaselt ja lõplik väändeväärtus määratakse masina seiskumispunktis. Katse tehakse kõige väiksemal käigul. See väändeväärtus iseloomustab hästi masina vastupidavust ja seda, kui palju masin jaksab väänata näiteks suuri kruvisid, tikksaeterasid või kasvõi segada värvi/tasandussegu.

Kaal

Kaal sisaldab näiteks tööriista külgkäepideme või seadme normaalseks kasutamiseks vajaliku tarviku kaalu. Kaal ei sisalda siiski selliseid tarvikuid nagu lõiketerasid või -kettaid.

Pikendatud 3-aastane garantii

Registreeri oma tööriistaost 4 nädala jooksul Makita kodulehe kaudu, et pikendada seadme garantiiperioodi kolme aastani

 • Pikendatud 3-aastane garantii kehtib ainult seadmetele, mis on ostetud volitatud Eesti edasimüüjalt nt Fortec.
 • Garantii kehtib ainult mudelitelemille on importinud Makita Oy Eesti filiaal (Soome tütarfirma).
 • Pikendatud garantii antakse ainult juhul, kui seade registreeritakse Makita veebisaidil 4 nädala jooksul alates ostukuupäevast. Garantii kehtivusaega arvutatakse ostukuupäevast.
 • Sisse saate logida meie veebis www.makita.ee
 • Meie veebis saate printida pikendatud garantii tõendi ja ka ostudokumendi, kui olete selle üles laadinud.
 • Kui seade saadetakse hooldusesse pikendatud garantii alusel, tuleb sellega kaasa panna ostudokument ja garantiitõend.
 • Pikendatud garantii kehtib elektrimootori jõul töötavatele seadmete (vooluvõrk ja akutoide) ja gaasiga töötavatele naelapüssidele.
 • Pikendatud garantii ei kehti tarvikutele, akudele, laadijatele, valgustusseadmetele, soojendusega jakkidele, sisepõlemismootoriga varustatud seadmetele, suruõhu naelpüssidele, õhukompressoritele ega tööstuslikuks kasutamiseks ette nähtud reguleeritava pöördemomendiga kruvikeerajatele.

Makita akud
Makita akud on võimsad, kompaktsed ja sobivad erinevatele tööriistadele. Kui ennem oli Makital 18v akuplatvormiks LXT platvorm mille väljundpingeks on 18v siis uuem XGT platvorm pakub juba kaks korda võimsamaid akusid väljundpingega 40v. Uued võimsamad mootorid ja XGT akud on loodud selleks, et ühe laadimisega oleks võimalik pikemalt tööd teha kus ka aku laadimisaeg on oluliselt vähenenud. Samuti võite unustada Makita aku 6 kuuks lauale ja kui teil akut vaja siis leiate akust sama laengu, kui palju viimasel korral sisse laadisite. Juhul kui teil on juba kasutusel Makita aku koos laadijaga siis võite edaspidi osta ka muid Makita tööriistu, kuna ilma akuta tööriist on soodsam. See säästab teie raha ja hoiab ka kokku ruumi erinevate laadimiseadete hoiustamisel. Vaata lisaks ka meie tootevalikut: Akud Makita tööriistadele

Tootja

MAKITA

Aku pinge

18V

Harjavaba mootor

JAH

Aku kaitsesüsteem

JAH

Löögifunktsioon

JAH

Löögisagedus

0 – 8250 / 31 500

Pööretearv (p/min)

0 – 550 / 2100

Maks.pöördemoment (K/P)

130 / 65

Siduri astmed

21

Maks läbimõõt puidus (mm)

50

Maks läbimõõt terases (mm)

13

Spindel

1/2"-20UNF

Padrun (mm)

1,5-13

Külgkäepide

JAH

Kaal (kg)

2,5

Seadistatavad pöörded

JAH

Suunavahetus

JAH

2 käiku

JAH

Elektriline pidur

JAH

LED töökohavalgus

JAH

Aku komplektis

EI

Laadija komplektis

EI

Kandekohver

EI

Tootekood: DHP486Z Kategooria:

271.69 

Ainult 1 laos

Sulle võib meeldida ka…

Laost otsas

Laost otsas

Lisa võrdlusesse
Laost otsas
187.00 

Laost otsas

Lisa võrdlusesse
Laost otsas
102.66 

Laost otsas

Lisa võrdlusesse
Laost otsas

Laost otsas

Lisa võrdlusesse
Laost otsas

Laost otsas

Lisa võrdlusesse
Registreeru kliendiks Registreeru kliendiks
Kasutades meie veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega ja isikuandmete töötlemise tingimustega nagu on kirjeldatud meie Küpsiste kasutamise- ja privaatsuspoliitikas.