Akulöökmutrikeeraja Makita DTW190Z

83.30 

Laost otsas

Küsi toote hinda ja saadavust

Tootekood: DTW190Z Kategooria:

Akulöökmutrikeeraja Makita DTW190Z

Akulöökmutrikeeraja Makita DTW190Z on kompaktne ja kaalult kerge juhtmeta akutoitel löökmutrikeeraja. Suurim kinnitusmoment 190 Nm. Ergonoomiline käepide tagab mugava käeshoidmise ja parema kontrolli tööriista üle. Pöörete reguleerimine päästiku abil. 12,7 mm (1/2”) nelikantpadrun. Vaadake meie tootevalikut: akumutrikeerajad 

Makita DTW190Z on ilma aku ja laadijata. 

  • 18V Li-ion
  • Käepideme kitsas kuju tagab mugava käsitsemise.
  • LED lamp valgustab töökoha.
  • Tööriist ja aku on varustatud kaitsesüsteemiga. Süsteem lülitab tööriista toitevoolu automaatselt välja, et pikendada aku eluiga.

Makita akud

Makita akud on võimsad, kompaktsed ja sobivad erinevatele tööriistadele. Kui ennem oli Makital 18v akuplatvormiks LXT platvorm mille väljundpingeks on 18v siis uuem XGT platvorm pakub juba kaks korda võimsamaid akusid väljundpingega 40v. Uued võimsamad mootorid ja XGT akud on loodud selleks, et ühe laadimisega oleks võimalik pikemalt tööd teha kus ka aku laadimisaeg on oluliselt vähenenud. Samuti võite unustada Makita aku 6 kuuks lauale ja kui teil akut vaja siis leiate akust sama laengu, kui palju viimasel korral sisse laadisite. Juhul kui teil on juba kasutusel Makita aku koos laadijaga siis võite edaspidi osta ka muid Makita tööriistu, kuna ilma akuta tööriist on soodsam. See säästab teie raha ja hoiab ka kokku ruumi erinevate laadimiseadete hoiustamisel. Vaata lisaks ka meie tootevalikut: Akud Makita tööriistadele

Makita varuosad tööriistadele

Makital on rohkem kui 100 aastane tööriistade tootmise kogemus ja tootevalik pakub rohkem kui 2000 tööriista mis mõeldud nii kodukasutajale kui ka professionaalseks kasutamiseks. Makita tööriistad pakuvad alati võimsust, jõudlust, kompaktsust ja vastupidavust. Samuti pakume varuosi Makita tööriistadele kus meie varuosakeskusest leiate koostejoonised ja kasutusjuhendid. Vaata edasi: Varuosad Makita tööriistadele.

Tootja

MAKITA

Aku pinge

18V

Pööretearv (p/min)

0 – 2300

Löögisagedus

0 – 3000

Seadistatavad pöörded

JAH

Maks. Pingutusmoment

190

KP-POLDI PINGUTUSVÕIME

M8 – M12

S-POLDI PINGUTUSVÕIME

M8 – M16

Suunavahetus

JAH

Elektriline pidur

JAH

LED töökoha valgus

JAH

Kaal (kg)

1,8

Laadija komplektis

EI

Aku komplektis

EI

Kandekohver

EI

Harjavaba mootor

EI

Tootekood: DTW190Z Kategooria:

83.30 

Laost otsas

Küsi toote hinda ja saadavust

Registreeru kliendiks Registreeru kliendiks
Kasutades meie veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega ja isikuandmete töötlemise tingimustega nagu on kirjeldatud meie Küpsiste kasutamise- ja privaatsuspoliitikas.