Akulehepuhur STIHL BGA 60 Compact KOMPLEKT

Kuumakse alates 12.08 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

399 €

Akulehepuhur STIHL BGA 60 Compact KOMPLEKT on kompaktne, vaikne, lihtne ja väikse kaaluga uus akutoitel töötav ümardüüsiga lehepuhur. Tänu eriti vaiksele mootorile sobib see kasutamiseks kodumajapidamises või müratundlikus piirkonnas, nagu näiteks elamurajoonis ja lasteaias.

Laos (saab järeltellida)

Lisa võrdlusesse

Akulehepuhur STIHL BGA 60 Compact KOMPLEKT

Akulehepuhur STIHL BGA 60 Compact KOMPLEKT on kompaktne, vaikne, lihtne ja väikse kaaluga uus akutoitel töötav ümardüüsiga lehepuhur. Tänu eriti vaiksele mootorile sobib see kasutamiseks kodumajapidamises või müratundlikus piirkonnas, nagu näiteks elamurajoonis ja lasteaias.

Akulehepuhur STIHL BGA 60 Compact KOMPLEKT komplekti kuulub:
* Aku AK 30 Compact
* TASUTA aku AK 20 Compact väärtusega 139 €
*
Akulaadija AL 101
* Kasutusjuhend (EST)

Akulehepuhuri STIHL puhumistoru pikkust on võimalik muuta ühe nupule vajutusega kuni 16 cm , mis tagab võimalikult maapinna lähedalt puhumise. Kasutajamugavust lisab pehme käepide ning ergonoomiline ja tasakaalus ehitus.

  • Kummist pehme käepide ja astmeta puhumiskiiruse reguleerimine.
  • Hoiustamiseks on mugav riputusaas.

Uus STIHL akulehepuhur BGA 60 Compact puhub lehed kokku ilma tüütu müra ja heitgaasideta. Kompaktset ja käepärast abilist on lihtne kasutada ja sellega on kerge töötada, sest see on ideaalses tasakaalus. Reguleeritava pikkusega puhuritoru võimaldab tööriista seadistada vastavalt kasutaja pikkusele. See tähendab, et aiatöid saab alati teha selga koormamata ja puhumisjõudu saab optimaalselt ära kasutada. Puhuri kaal koos akuga on ainult 3,5 kg. Väike kaal ja madal vibratsioonitase võimaldab puhuriga töötada pikka aega. Samas on BGA 60 ülivõimsa puhumisjõuga, mis võimaldab kiiret ja tõhusat tööd. Nende funktsioonidega on BGA 60 suunatud peamiselt kodu- ja aiaomanikele või hooldustöötajatele.

Ergonoomiline disain ja madal müratase

Kasutajamugavus ennekõike! Kompaktne, hästi tasakaalustatud disain ja pehme käepide muudavad selle kasutamise mugavaks. Lisaks saab puhuri toru kolmes pikkuses reguleerida vastavalt töötaja pikkusele. BGA 60-l on meeldivalt madal müratase (ainult 79 dB) ja seda saab kasutada ilma kuulmiskaitseta. Tänu madalale vibratsiooniväärtusele (0,6 m/s) saab puhuriga töötada ka pika aja vältel, ilma et see väsitaks käsi ja selga.

Mugav akusüsteem

STIHL AK akusüsteemi 36-voldised liitiumioonakud on võimsad. BGA 60 jaoks on soovitatav aku AK 20 või AK 30, millel on energiat kuivade lehtede eemaldamiseks kuni 760 m² pinnalt. Nutikas detail on aku kaks lukustusasendit: esimeses asendis on aku kindlalt klambris ja alles teise lukustusasendisse viimisega on puhur tööks valmis. Lisaks puhurile saab selle akusüsteemiga käitada tööriistu mitmesugusteks aiatöödeks, alates muruniitmisest ja õhutamisest kuni hekilõikurite ja mootorsaagideni välja. Valikus on erineva võimsusega akud ja laadijad. On otstarbekas, kui teil on rohkem kui üks tööriist ja saate seetõttu akut ja laadijat tihti kasutada.

Võimas ja kerge

STIHL BGA 60 akupuhuril on võimas alalisvoolumootor, mille puhumisjõud on 15 N. Puhur tekitab seega õhuvoolu 620 m³/h kiirusega 55 m/s. See tähendab, et lehed, oksad, murulõiked ja muud jäätmed pole selle tööriista jaoks probleem. Lisaks standardsele ümmargusele otsikule on lisavarustusena saadaval ka lame otsik, mis on mõeldud spetsiaalselt raske või niiske materjali puhumiseks. Vaatamata suurele jõudlusele kaalub puhur koos soovitusliku AK 20 akuga vaid 3,5 kg.

Tööajad vastavalt STIHLi akule:

AK 30 – kuni 16 min* komplektis – *Tööaeg täisvõimsusel BOOST

*Tööajad optimaalse koormusega
NB! Akul kuvatakse aku nimivõimsust vastavalt IEC 61960 (Ah)!

Kaal akuga AK20: 3,5kg. Vaata lisaks ka meie tootevalikut akulehepuhurid siit

 

Tootja

STIHL

Aku pinge

36V

Imemisfunktsioon

EI

Maks. Õhuhulk (m³/h)

780

Maks. õhu kiirus (m/s)

69

Puhumisjõud (N)

15

Kaal (kg)

3.5

Tööaek AK20 (min)

22

Tööaeg AK30 (min)

27

Harjavaba mootor

JAH

Aku komplektis

JAH

Laadija komplektis

JAH

Tootekood: BA040115948 Kategooria:

399 €

Laos (saab järeltellida)

Registreeru kliendiks Registreeru kliendiks