Akulehepuhur STIHL BGA 57 Compact KOMPLEKT

299.00 

Laos (saab järeltellida)

Tootekood: 45230115978 Kategooria:

Akulehepuhur STIHL BGA 57 Compact KOMPLEKT

Akulehepuhur STIHL BGA 57 Compact KOMPLEKT on kompaktne, vaikne, lihtne ja väikse kaaluga uus akutoitel töötav ümardüüsiga lehepuhur. Tänu eriti vaiksele mootorile sobib see kasutamiseks kodumajapidamises või müratundlikus piirkonnas, nagu näiteks elamurajoonis ja lasteaias.

  • + TASUTA aku AK 20 Compact (3,2 Ah) väärtusega 119 €

Akulehepuhur STIHL puhumistoru pikkust on võimalik muuta kolmes astmes 16 cm ulatuses, mis tagab võimalikult maapinna lähedalt puhumise. Kasutajamugavust lisab pehme käepide ning ergonoomiline ja tasakaalus ehitus.

  • Kummist pehme käepide ja astmeta puhumiskiiruse reguleerimine.
  • Hoiustamiseks on mugav riputusaas.

Uus STIHL akulehepuhur BGA 57 Compact puhub lehed kokku ilma tüütu müra ja heitgaasideta. Kompaktset ja käepärast abilist on lihtne kasutada ja sellega on kerge töötada, sest see on ideaalses tasakaalus. Reguleeritava pikkusega puhuritoru võimaldab tööriista seadistada vastavalt kasutaja pikkusele. See tähendab, et aiatöid saab alati teha selga koormamata ja puhumisjõudu saab optimaalselt ära kasutada. Puhuri kaal koos akuga on ainult 3,5 kg. Väike kaal ja madal vibratsioonitase võimaldab puhuriga töötada pikka aega. Samas on BGA 57 ülivõimsa puhumisjõuga, mis võimaldab kiiret ja tõhusat tööd. Nende funktsioonidega on BGA 57 suunatud peamiselt kodu- ja aiaomanikele või hooldustöötajatele.

Ergonoomiline disain ja madal müratase

Kasutajamugavus ennekõike! Kompaktne, hästi tasakaalustatud disain ja pehme käepide muudavad selle kasutamise mugavaks. Lisaks saab puhuri toru kolmes pikkuses reguleerida vastavalt töötaja pikkusele. BGA 57-l on meeldivalt madal müratase (ainult 79 dB) ja seda saab kasutada ilma kuulmiskaitseta. Tänu madalale vibratsiooniväärtusele (0,6 m/s) saab puhuriga töötada ka pika aja vältel, ilma et see väsitaks käsi ja selga.

Mugav akusüsteem

STIHL AK akusüsteemi 36-voldised liitiumioonakud on võimsad. BGA 57 jaoks on soovitatav aku AK 20, millel on energiat kuivade lehtede eemaldamiseks kuni 760 m² pinnalt. Nutikas detail on aku kaks lukustusasendit: esimeses asendis on aku kindlalt klambris ja alles teise lukustusasendisse viimisega on puhur tööks valmis. Lisaks puhurile saab selle akusüsteemiga käitada tööriistu mitmesugusteks aiatöödeks, alates muruniitmisest ja õhutamisest kuni hekilõikurite ja mootorsaagideni välja. Valikus on erineva võimsusega akud ja laadijad. On otstarbekas, kui teil on rohkem kui üks tööriist ja saate seetõttu akut ja laadijat tihti kasutada.

Võimas ja kerge

STIHL BGA 57 akupuhuril on võimas alalisvoolumootor, mille puhumisjõud on 9 N. Puhur tekitab seega õhuvoolu 620 m³/h kiirusega 55 m/s. See tähendab, et lehed, oksad, murulõiked ja muud jäätmed pole selle tööriista jaoks probleem. Lisaks standardsele ümmargusele otsikule on lisavarustusena saadaval ka lame otsik, mis on mõeldud spetsiaalselt raske või niiske materjali puhumiseks. Vaatamata suurele jõudlusele kaalub puhur koos soovitusliku AK 20 akuga vaid 3,5 kg.

Tööajad vastavalt STIHLi akule:

AK 20 (144Wh) – 22 min*
AK 30 – 27 min*

*Tööajad optimaalse koormusega
NB! Akul kuvatakse aku nimivõimsust vastavalt IEC 61960 (Ah)!

 

Õhuhulk ja max. õhukiirus ümardüüsiga: 620m³/h / 55m/s
Õhuhulk ja max. õhukiirus lamedüüsiga: 560m³/h / 60m/s

Kaal akuga AK20: 3,5kg. Vaata lisaks ka meie tootevalikut akulehepuhurid siit

 

Tootja

STIHL

Aku pinge

36V

Imemisfunktsioon

EI

Maks. Õhuhulk (m³/h)

750

Maks. õhu kiirus (m/s)

55

Puhumisjõud (N)

9

Kaal (kg)

2.3

Tööaek AK20 (min)

22

Tööaeg AK30 (min)

27

Harjavaba mootor

EI

Aku komplektis

JAH

Tootekood: 45230115978 Kategooria:

299.00 

Laos (saab järeltellida)

Sulle võib meeldida ka…

Ainult 2 laos (saab järeltellida)

Lisa võrdlusesse

Ainult 1 laos (saab järeltellida)

Lisa võrdlusesse

Ainult 1 laos (saab järeltellida)

Lisa võrdlusesse

Ainult 2 laos (saab järeltellida)

Lisa võrdlusesse

Ainult 1 laos (saab järeltellida)

Lisa võrdlusesse

Ainult 1 laos (saab järeltellida)

Lisa võrdlusesse

Ainult 1 laos (saab järeltellida)

Lisa võrdlusesse
Registreeru kliendiks Registreeru kliendiks
Kasutades meie veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega ja isikuandmete töötlemise tingimustega nagu on kirjeldatud meie Küpsiste kasutamise- ja privaatsuspoliitikas.