Akulaadija AL 500 PRO

179.00 

Laos (saab järeltellida)

Tootekood: 48504305700 Kategooria: Sildid: ,

Akulaadija AL 500 PRO

Akulaadija AL 500 PRO on vastupidav kiirlaadija AL500 STIHL akudele millel on sisseehitatud aku õhkjahutus. Lisaks on töörežiimi näidikuga LED indikaator ja laadijat on võimalik riputada seinale.

  • Aku laadimise temperatuuride vahemik: +5˚C kuni +40˚C
  • Tööpinge (V): 230
  • Komplektis aku: Ei

STIHL akud

Funktsioonid ja tööaeg – STIHLi juhtmeta tootevaliku keskmes on uuenduslikud liitiumioonakud ja on saadaval erineva võimsusega. STIHL akud on võimsad – pikem tööaeg, lühike laadimisaeg ja akusid saab kasutada kõigi STIHLi akutööriistadega.

Vastupidav ja kauakestev – STIHLi akusid saab laadida probleeemideta ilma märkimisväärse energiakaotuseta. Isegi siis, kui akud on pooltühjad, suudavad nad tagada sama suure jõudluse kui täis laetud aku seda lubab, kuna akudel puudub mäluefekt.

Pidev jõudlus – STIHL-i akude jõudlus jääb muutumatuks kogu teie tööaja jooksul. See tähendab seda, et saate töötada pikemat aega ja täpselt nagu seda lubab bensiinimootoriga tööriist.

Lihtne vahetada ja laadida – STIHL akusid saab eemaldada ja asendada uue aku vaid mõne sekundiga. Aku on täielikult laetud, kui LED-tuli kustub. Laadimise ajal on tuli roheline. Vaata ka meie tootevalikut: STIHL akuseadmed ja lisavarustus

Tootekood: 48504305700 Kategooria: Sildid: ,

179.00 

Laos (saab järeltellida)

Registreeru kliendiks Registreeru kliendiks
Kasutades meie veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega ja isikuandmete töötlemise tingimustega nagu on kirjeldatud meie Küpsiste kasutamise- ja privaatsuspoliitikas.