Aia- ja oksakäärid STIHL PG 20

36 €

Aia-ja oksakäärid PG 20

Ainult 2 laos (saab järeltellida)

Lisa võrdlusesse

Aia- ja oksakäärid STIHL PG 20

Aia- ja oksakäärid STIHL PG 20 on väga kvaliteetsed aiakäärid mis sobivad nii professionaalidele kui ka kodukasutajatele. STIHL aiakääre ilmestavad roomkattega terad, mis on korrosioonikindlad ja neil on ka väga mugavad käepidemed.

  • Andmed: 21,5cm, 240g, lõikediameeter kuni 25mm

STIHL aia- ja oksakäärid ning käsitööriistad

Käsitööriistad on enamike aednike jaoks lihtsamad ja parimad tööriistad. Neid on lihtne kaasas kanda, nad ei vaja voolu ning sobivad paljudeks aiatöödeks. Käsitööriistu on inimese kasutanud iidsetest aegadest alates, erinevate aiatööde sooritamiseks. Olgu siin tegemist aia kujundamisega, puude pügamisega või langetamisega, istutamisega, riisumisega või käsitööriistade teritamisega. Erinevate aiatööriistade abil nagu oksasaed, aia- ja oksakäärid, muru- ja hekikäärid on abiks teie aia hooldusel ning ainulaadse välimuse loomisel. Puud-põõsad, muru, hekk on iga maastiku kõige tähelepanuväärsem ja silmapaistvaim osa ning kena maastiku või aia kujundamisel on oluline neid pügada ja hooldada. Oksasaed, aia-, oksa-, muru- ja hekikäärid on hindamatu väärtusega aiatööriistad mis aitavad teid muuta iga aed paradiisiks.

Aia kujundamine on aednikele iga aastane hooldustöö mille ettevalmistamist on vaja kindlasti planeerida, et luua oma kodust ja ümbrusest kaunis paik kus on meeldiv viibida teil endil ja teie külalistel. Selleks on vaja pügada hekki, langetada kuivanud puid, istutada lilli, taimi, juurvilju, põõsaid, puid ning ilma käsitööriistadeta siin läbi ei saa. Meie tootevalikust leiate kvaliteetsed STIHL oksatangid, käsisaed, oksakäärid, kirved, langetuslabidad, palgihaaratsid, langetuskiilud, käsitööriistade teritusvahendid ja palju muud vajalikku. Vaata ka meie tootevalikuid: Aia- ja oksakäärid  |  Käsitööriistad 

Tootja

STIHL

Kategooria

Tootekood: 00008813637 Kategooria:

36 €

Ainult 2 laos (saab järeltellida)

Registreeru kliendiks Registreeru kliendiks