Akuoksasaag GTA 26

Oksasaag GTA 26

Stihl uus innovatiivne oksasaag GTA 26 töötab akutoitel. Sellel on 10 cm Light (kerge) Stihl juhtplaat ja ¼ PM3 saekett. GTA 26 töötab 10,8V STIHL akuga. Komplekti kuulub seade, kerge aku, laadija, mugav kandekohver ja keti määrimiseks Multioil BIO ketiõli.

Kas see sobib minule ?

Oksasaag GTA on eelkõige kasutamiseks aiapidamises (soovituslikult) kuni 6mm läbimõõduga okste lõikamiseks ja ideaalne väikesteks puidupõhisteks ehitustöödeks majapidamises. Tänu akutehnoloogiale on seade väga madala müratasemega ning seadmega töötamisel ei ole vaja kasutada kõrvaklappe. Vaikse heli tõttu on GTA 26 ideaalne just linnaaeda.

Kas see on ohutu ?

Oksasaag Stihl GTA 26 on oma ehituselt väga ergonoomiline – tasakaalus, mugav.  Kaks käepidet on kaetud libisemiskindla materjaliga, muutes seadme kasutamist mugavamaks ja ohutumaks.
Ohutuse lisamiseks on lisatud keti kohale ketikaitse. Mitte tahtliku käivitumise eest kaitseb kasutajat mõlemale poole seadet ulatuv  turvanupp nii vasaku kui ka paremakäeliste jaoks. 

Kui kaua aku kestab ?

Komplektis on kaasas nii aku kui ka laadija. Aku laadimisaeg on ligikaudu kaks tundi. Ühe akuga saab teha 20-30 lõiget sõltuvalt okste paksusest. Aku laetavust saab jälgida vastavalt indikaatorilt.

Original hind was: 229.00 €.Current hind is: 179.00 €.

Laos (saab järeltellida)

Lisa võrdlusesse
Registreeru kliendiks Registreeru kliendiks