(+372) 5333 0222KLIENDITEENINDUS
0item(s)

Ostukorvis pole tooteid.

Product was successfully added to your shopping cart.

STIHL ja VIKING seadmete rent

Rendi seadmeid endale sobival ajal

STIHL aia- ja metsatehnika seadmeid on võimalik rentida esinduskeskustest Haaberstis ja Pärnus. Renditavate seadmete seast leiad muruõhutaja, mullafreesi ja oksapurustaja. Kõikide masinate tagatisraha on 200€. Juhul kui tunned huvi mõne seadme rendivõimaluse vastu, mida nimekirjast ei leia, võta meiega kindlasti ühendust. Anname endast parima, et leida Sinu soovile lahendus.

Miks rentida?

1) Kasutan seadet ainult korra

Aiatöid tehes tekkis vajadus seadme järele, kuid tõenäoliselt kasutad seda vaid ühe korra ning pole mõtet seetõttu seadet endale soetada. Rentides mootorseadme rendipunktist, saad pooleliolevad tööd kiirelt ning soodsalt tehtud. 

2) Ma ei tea millist seadet endale soetada

Oled ostmas endale uut seadet, kuid ei oska laiast tootevalikust endale sobilikku valida. Rentimine annab võimaluse soetatava seadmega eelnevalt tutvuda ning sobivuses veenduda.

Renditavad seadmed: 


 

Muruõhutaja LB 540

VIKINGi aeraator on efektiivne vahend olukorras, kus muru asemele on hakanud aias tekkima ebameeldiv sammal. Muruõhutaja eesmärk on teha murukamarasse vertikaalsed sisselõiked selleks, et hapnik pääseks taas rohukõrte vahele ning vihmavesi imbuks kiirelt maa sisse. Õhutamata maapinna puhul jääb vihmavesi maapinnale seisma, tekitades soodsa keskkonna sambla ja haiguste tekkeks. Muru vajab tiheda kasvu ja mahlase roheluse tekitamiseks õhku, vett ja toitaineid.

Seadme kasutamine on lihtne - vaja bensiin sisse ja alusta tööd. Muruõhutamist tuleb sooritada 1-2 korda aastas, mitte rohkem.

50€

Tutvu tootega siin!

 

  

  


 

Mullafrees HB 585

VIKINGi mullafreesiga saab igaüks luua endale sobiliku suurusega kobestatud aiamaa. Vala bensiin sisse, reguleeri juhtraud ja alusta tööd!
Seadmega töötamine on imelihtne. Tänu spetsiaalsele terade asetusele ja reguleeritavale kiirusele, kobestab mullafrees pinnase lihtsalt ja kiirelt. Seadmega saab töötada igaüks, sest suurt jõudu pole vaja kasutada ning turvaliseks kasutamiseks loodud väljasuretussüsteem tagab ohutu kasutamise. VIKING saab hakkama ka kõvemal pinnasel ning vajadusel on võimalik juurde lisada raskused. Kindlasti küsi täpsustavaid küsimusi esindusest.

Seadet rentides toimub kiirkoolitus ning antakse soovitused nauditava töö tagamiseks.

45€

Tutvu tootega siin!

 

   

 


 

Oksapurustaja GE 250

VIKINGi oksapurustaja on suurepäraseks abiliseks koduaias okste purustamisel. Tänu vaiksele ja ökonoomsele induktsioonmootorile on võimalik seadet kasutada ka siis kui naabrid on tööalale lähedal. Tipptasemel kahe-teraline lõikesüsteem purustab kiirelt kuni 35mm jämedusega oksad ning ka aiatöödest ülejäänud rohelise taimmaterjali. Ohutuse tagamiseks on seadmel ristikheina-kujuline sissepääsu ava ja pikk juhttoru. Samuti ka ülekoormuskaitse ning terade pidurdussüsteem. 

Antud mudeli kõige suuremaks plussiks on okstest tekkiv saadus. Oksalaastud on võimalik laotada puude ja põõsaste alla ning aia äärde dekoratiivse elemendina või eesmärgiga aeglustada umbrohu kasvu.
Seadme kasutamine on lihtne - vajalik vaid elektrienergia olemasolu.

35€

Tutvu tootega siin!