MOOTORSAAGIDE LISAVARUSTUS

Mootorsaagide lisavarustus-Stihl toodab mootorsaagidele laia valikut lisavarustust: juhtplaadid,saeketiõlid, seguõlid ja puhastusvahendeid. Kasutage ainult kvaliteetset kahetaktilise mootori mootoriõli STIHLi kahetaktilise mootori mootoriõli, mis on kohandatud STIHLi mootoritele ja tagab mootori pika tööea. Mittesobilikud ained või ettenähtust erinev segu vahekord võivad tekitada ülekandemehhanismis kahjustusi. Madalama kvaliteediga bensiin ja mootoriõli võivad kahjustada mootorit,tihendeid, torusid ja kütusepaaki.
STIHL tunneb suurt uhkust oma Šveitsis asuva ketitehase üle. Tootes saed, juhtplaadid ja ketid kõik ise enda tehastes oskab STIHL alati parimad lahendused luua. STIHL toodab kõikidele STIHLi mootorsaagidele täielikku juhtplaadivalikut. Kui mõned erandid välja arvata, on kõikidel STIHLi juhtplaatidel kasutusel ketiõli säästev Ematic-süsteem. Iga juhtplaat, mis on märgistatud E-tähega, on Ematic-juhtplaat. STIHL pakub saekette kõikide puiduliikide jaoks ja kõikidele mootorsaemarkidele, sõltumata nende mootori suurusest. STIHLi saekettide valikust leiab keti peaaegu igaks tööks. Kõik STIHLi saeketid on patenteeritud ja saeketi tööiga pikendava STIHLi Oilomatic õlitussüsteemiga. Iga STIHLi poolt toodetud saekett on Oilomatickett.

Registreeru kliendiks Registreeru kliendiks
Kasutades meie veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega ja isikuandmete töötlemise tingimustega nagu on kirjeldatud meie Küpsiste kasutamise- ja privaatsuspoliitikas.