Võsalõikamise turvakindad ADVANCE Ergo FS

34.00 

S
M
L
Xl
Tootekood: 000088385__ Kategooriad: , Sildid: , ,

Võsalõikamise turvakindad ADVANCE Ergo FS

Võsalõikamise turvakindad ADVANCE Ergo FS on täisnahksed ergonoomilise vormiga kaitsekindad STIHL kaubamärgilt. Kaitstud käe ülemine pool, pehmendus käelabadel ja kinnastel on õhutus augud e. hea ventileerimisega.

  • Helkurribad
  • Põrutuskaitse
  • Tuulutusavad

STIHLi töökindad ja turvakindad

STIHL töökindad pakuvad teile kõige kõrgemat kvaliteeti ja on alati kindel valik, et kaitsta käsi erinevatel töödel ning olukordades. STIHLi töökindad on loodud erinevatest materjalidest, mis pakuvad suurepärast haaret ja mugavust. Samuti leiate spetsiaalsed turvakindad erinevate kaitsetasemetele nii sise- kui välitingimustes töötamiseks. Olgu siin suvi, kevad, talv või sügis STIHLi töökindad sobivad igaks ajaks ja seda nii proffidele kui ka nõudlikumatele aiapidajatele. STIHLi kindad sobivad oma aias, metsanduses, põllumajanduses ja ehitusplatsil töötamiseks. Töökindad on hea hingatavusega, elastsed, ergonoomilised, hea haarduvusega, mugavad ja annavad teile parima tulemuse erinevat tööde teostamisel kuna STIHL on kõik peensusteni läbi mõelnud. Vajate kindaid millel lõikekaitse, mis tuule- ja veekindlad, okkakindlad või soovite puutetundliku funktsiooniga kindaid? Vaadake meie tootevalikut ning leidke täpselt sellised töökindad mis vastavad täpselt teie vajadustele. Olgu siin tegemist kuuma või külma ilmaga – teie töö- ja turvakindad on meil olemas. Vaadake ka meie tootevalikut: STIHL kindad

Suurus

L, M, S, XL

Tootekood: 000088385__ Kategooriad: , Sildid: , ,

34.00 

S
M
L
Xl
Registreeru kliendiks Registreeru kliendiks
Kasutades meie veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega ja isikuandmete töötlemise tingimustega nagu on kirjeldatud meie Küpsiste kasutamise- ja privaatsuspoliitikas.