STIHL survepesur RE 130 PLUS

379.00 

Laos (saab järeltellida)

Tootekood: 49500124560 Kategooriad: , , Sildid: , ,

Survepesur STIHL RE 130 PLUS

Suure veehulga ja survega alumiiniumpumba, harjavaba induktsioonmootori, voolikurullil optimaalse pikkusega hästi painduva metallarüüsiga kummist tekstiilkattega survevooliku ja hea pesuvõimekusega pesur väga nõudlikule kodukasutajale kodusteks suuremateks puhastustöödeks. Pikk, keeratav ja vooliku kiirühendusega ning mittelibiseva käepidemega pesupüstol võimaldab mugavalt tööd teha.

Komplekti kuulub rotojetdüüs (ringdüüs) ehk pesudüüs raskema mustuse eemaldamiseks, pesudüüs ja reguleeritav pesuaineotsik paagiga. Pesuri transpordiks ja lihtsamaks hoiustamiseks on lukustatav teleskoopkäepide. Survevooliku hoiustamine voolikurullil ja düüside hoiustamine kaanega sahtlis. Elektrikaabel 5 meetrit, tõstmiseks on lisaks eeskäepide.

STIHL pesurid on kasutatavad ka ilma trassisurveta ehk imevad vett veekogust või anumatest. Imemiseks on vaja spetsiaalset tugevaseinalist imuvoolikut ja filtriga põhjaklappi. STIHL soovitab alati kasutada veefiltrit, et tagada pikk kasutusiga.

Survepesurite tootmisel on STIHL kindlaks jäänud oma põhinõudele – kõik tooted, mis kannavad STIHLi nime on väga kõrge kvaliteedi ning kasutusmugavusega ja võrreldavad ainult parimate konkurentidega turul.

 

Tootja

STIHL

Võimsus (kW)

2.30

Tööpinge (V)

230.00

Mootori pööretearv (p/min)

2800

Kaal (kg)

21.2

Max. Veesurve (bar)

150

Max. Veehulk (L)

500

Veesurve (bar)

10-140

Min. veehulk (L)

420

Max. eeltäite imutugevus (m)

trassisurveta / 1m

Survevoolik (m)

9

Survevooliku materjal

kumm-tekstiilkattega, Metallvõrk

Voolikrull

JAH

Survedüüsid

aine, Pesu, rotojet

Pesuainepaak (L)

0.5

Reguleeritav pesuainepaak

JAH

Max. sisendvee temp. (˚C)

40

Elektrikaabel (m)

5

kiirviited

PÜSIKLIENDIL ON EELISED! 
Registreeru kliendiks Registreeru kliendiks
Kasutades meie veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega ja isikuandmete töötlemise tingimustega nagu on kirjeldatud meie Küpsiste kasutamise- ja privaatsuspoliitikas.