Kiehl-RapiDes desinftiseeriv puhastusaine

12.79 49.53 

SuurusHindSKULaoseisKogus
5L49.53 j3504055
750ml12.79 j3504k475
Lisa võrdlusesse

Kiehl-RapiDes desinftiseeriv puhastusaine

Kasutusvalmis desinfitseeriv puhastusaine erinevatele alkoholi taluvatele pindadele, k.a. toitlustuses. Samaaegselt puhastab ja desinfitseerib. Kiire toimega, turvaline, mikrobioloogiliselt efektiivne ja lühikese kuivamisajaga. Pärast kuivamist võib värskelt desinfitseeritud pindu koheselt kasutada. Vastavalt EN 1276, EN 1650 ja EN 13697 on toode efektiivne bakterite, pärmseente ja viiruste vastu. Samuti on Kiehl-RapiDés efektiivne probleemsete bakterite vastu toiduainetetööstustes – salmonella, listeeria, EHEC, MRSA. Toode ei sisalda aldehüüde, värvi- ega lõhnaaineid. Kuna Kiehl-RapiDés on efektiivne bakterite ja pärmseente vastu isegi madalal temperatuuril (4 °C), siis sobib see desinfitseerivaks puhastamiseks ka külmikveokitel, külmutusseadmetel, külmikutes, külmlettidel jne.

Omadused

Kasutusvalmis desinfitseeriv puhastusaine erinevatele pindadele, samaaegselt puhastab ja desinfitseerib. Kiire toimega, turvaline, mikrobioloogiliselt efektiivne ja lühikese kuivamisajaga.

Kasutamine

Samaaegselt puhastavate ja desinfitseerivate omadustega kõikidele alkoholi taluvatele pindadele. Ei sobi akrüülklaasile, lakitud pindadele ega alkoholi mitte taluvatele pindadele.

Juhend

Palun testige väikesel mittenähtaval alal enne esimest kasutamist. Esmalt eemalda tugevalt kinnitunud, õli- ning albumiiniplekid.

Desinfitseeriv puhastus:

Pihusta pindadele lahjendamata, seadmetele või esemetele ning hoia toimeajal niiskena. Lase ära kuivada või pühi ühekordse koristusrätikuga pärast lühikest toimeaega.

Kiehl ei vastuta toote ebaõigest kasutamisest või pinnale kandmisest tingitud kahjude eest.

Tootja

KIEHL

Kategooria

Suurus

5L, 750ml

Sobivus

Desinfitseerijad

Tootekood: j3504k__ Kategooriad: ,

12.79 49.53 

Registreeru kliendiks Registreeru kliendiks