Näitan kõiki 16 tulemust

AKUTRIMMERID


Meie tootevalikus on Stihl ja Makita akutrimmerid. Akutrimmerid on ideaalsed abilised väiksemate ja keskmise suurusega aedadesse. Nende eeliseks on  kerge kaal ja väga madal müratase, mistõttu sobivad need ideaalselt müratundlike piirkondade hooldamiseks nagu koolid/lasteaiad, hotellid, haiglad ja linnaaiad. Tänu akutehnoloogiale on seadmetel ka väga madal vibratsioonitase. Juhtmete puudumine tähendab suuremat mobiilsust. Akuseadmed on heitgaasivabad.
Stihl toodab trimmeritele AutoCut trimmipäid, mis võimaldavad uue nailonjõhvi trimmipeasse paigaldada ilma korpust avamata. Autocut trimmipeades toimub jõhvi reguleerimine automaatselt, koputades lõikepead vastu maapinda.
Makita tootevalikus on reguleeritavate vartega akutrimmereid. Makita akutrimmerid millel on märgitud ADT tähis on varustatud uusima tehnoloogiaga. ADT tehnoloogia näol on tegemist tööriista sisse ehitatud automaatikaga, mis suurendab ja vähendab tööriista võimsust vastavalt tehatava töö iseloomule. ADTga varustatud seadmete eeliseks on pikem reaalne tööaeg. Lisaks on uuemad trimmerid varustatud ka reevers tehnoloogiaga, mis lihtsustab kinni kiilunud trimmipea/lõiketera puhastamist.
Trimmerite lisavarustust vaata siit.

Registreeru kliendiks Registreeru kliendiks
Kasutades meie veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega ja isikuandmete töötlemise tingimustega nagu on kirjeldatud meie Küpsiste kasutamise- ja privaatsuspoliitikas.