Näitan 1–30 tulemust 277-st

MAKITA TÖÖRIISTAD JA TARVIKUD

Makita tööriistad on Jaapani kvaliteediga ja Makita kaubamärki kui kuulsat elektritööriistade tootjat tuntakse maailmas rohkem kui 100 aastat. Makita tööriistad on võitnud tänaseks nii professionaalide kui asjaarmastajate usalduse üle kogu maailma. Makita tootevalikusse kuulub üle pea 200 erinevat 18 V akutööriista ja tööriista aku on võimalik täis laadida vaid 20 minutiga. Makita elektritööriistad on võimsamad, kiiremad, tõhusamad, kompaktsed ja ka mugavamad kui võrrelda teiste analoogsete kaubamärkidega. Võib kindlasti leida erandeid nii tööriistade võimsuselt ning kiiruselt kuid Makitaga tehtud töö saab olema täpsem ja kvaliteetsem. Samuti ei tohiks unustada Makita tööriistade vastupidavust. Makita tööriistad peavad ka palju kauem vastu suurtele töökoormustele ja seega kui soovite kvaliteetset elektritööriista mis oleks kauakestev siis eelistada tasub kindlasti Makita tööriistu.

Makita akupuurvasar, akulöökkruvikeeraja, ketassaag, tikksaag ja nurklihvija – sellised tööriistad peaksid olema igas kodus kui soov kruve keerata, puitu, betooni, metalli auke puurida või soovite autoratast vahetada. Samuti vajab iga majapidamine täiendavaid abimehi majapidamisse nagu akutolmuimeja, murutrimmer, akulehepuhur, mootorsaag ja survepesur. Pakume nii juhtmega kui ka juhtmeta ehk akutoitel tööriistu. Lisaks pakume Makita tööriistadele erinevaid tarvikuid nagu kruvikeerajate otsikud, saeterad, puurid nii, klaasi, metalli, pinnase kui puidu puurimiseks. Augusaed bimetallist mille sortimendil on varieeritava sammuga hammastus mis on ette nähtud terase, alumiiniumi, vase, messingu, puidu ja plasti lõikamiseks. Kõike seda on võimalik tellida meie e-poest. Soodsad hinnad, lai kaubavalik, lihtne ostuprotsess ja kiire tarne! Juhul kui teie Makita elektritööriist vajab remonti siis külastage meie Makita varuosadekeskust: MAKITA VARUOSAKESKUS

%
%
%
UUS!
%
%
208.75 
%
306.85 
%
149.60 
%
168.30 
348.50 
136.85 
133.45 
209.10 
%
203.15 
%

Registreeru kliendiks Registreeru kliendiks
Kasutades meie veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega ja isikuandmete töötlemise tingimustega nagu on kirjeldatud meie Küpsiste kasutamise- ja privaatsuspoliitikas.