MURUTRIMMERID JA ROHULÕIKURID

Kuna akutehnoloogia hakkab juba igas valdkonnas võimu võtma siis tooks ka trimmerite seas kohe esile akuga masinad. Jagunevad veel eraldi kodukasutaja sarjaks ja profisarjaks (nõudlikumale kodukasutajale). Mõned eelised teiste kahe grupiees: Juhtmete puudumine tähendab suuremat mobiilsust kuna need ei vaja toitejuhet, on universaalsed akutööriistad mobiilsuse osas võitmatud. Need sobivad ideaalselt töötamiseks kodumajapidamises ja avalikus ruumis. Kõik meie elektrilised akutööriistad on kerged, neil on meeldivalt madal vibratsioonitase ja neid on lihtne kasutada. Puhas ja vaikne tänu juhtmeteta tehnoloogiale sobivad need tööriistad ideaalselt kasutamiseks müratundlikes piirkondades nagu haiglad, lasteaiad ja elamurajoonid. Lisaks ei tekita elektrimootorid mingeid heitgaase. Heitgaasivabad, vaiksed 100% mobiilsed: STIHL akutööriistad ühendavad endas mitmeid eeliseid. Need sobivad suurepäraselt aiandushuvilistele, professionaalsetele aednikele ja oskustöölistele ning neid saab kasutada kõikvõimalike tööde tegemiseks.

Rõhulõikurid – tänu Stihli väljaarendatud 2-MIX mootori kus kasutatakse 4 kanali tehnoloogiat luuakse põlemisjääkide ja värske kütuse vahele värske õhu padi. See padi vähendab värske kütuse hulka, mis satub põlemisjääkide sekka, vähendades sellega kütuse-kulu. Nii tekib ka vähem heitgaase ja mootori töö säästab loodust paremini. Lisaks kõigi kolme murutrimmeri liigi eeliseks on, et masinaid on valida eripikkuse, teleskoopvarrega kui ka on võimalik muut trimmipea asendit. Niiet meie valikust leiab igale inimesele selle sobiva mida keegi ihaldab. Stihli trimmipea eeliseks räägib see, et trimmipea täitmiseks pole vaja midagi masinaküljest eemaldada vaid on vaja lõigata sobiv pikkus ja lihtsate liigutustega antud jõhv peale kerida. Valikus on ka veel erinevate funktsioonidega trimmipäid kui ka metallist nuge. Täpsema lisainfo saamiseks valige sobiv toode endale välja ja pärige antud masinakohta lisainfot meie esindusest või e-poest.

Registreeru kliendiks Registreeru kliendiks
Kasutades meie veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega ja isikuandmete töötlemise tingimustega nagu on kirjeldatud meie Küpsiste kasutamise- ja privaatsuspoliitikas.