Showing all 13 results

AKUMURUNIIDUKID

Akumuruniidukid on uuenduslikud keskkonnasõbralikud abilised aiapidajatele. Meie tootevalikust leiad Stihl ja Makita akumuruniidukeid, mis on väga madala müratasemega ja tänu akutehnoloogiale ei eralda heitgaase. Akumuruniidukite eeliseks on nende vaikne töötamine, kerge kaal ning on vähe hooldust vajavad. Lisaks annab juhtme puudumine täieliku liikumisvabadust. Harjavaba elektrimootor nii Stihl kui Makita tootevalikus tähendab energiasäästlikku ja peaaegu kulutamatut mootori tööd. 
Stihl akuniidukid on töökindlad ja võimsad.  Stihl akuniidukid on varustatud ECO-mode süsteemiga, mis automaatselt vähendab pöördeid, kui murukasv on väiksem,  võimaldades pikendada aku kestvust. Stihl akuniidukite polümeer niidukorpus tähendab tugevust ja UV-kindlust. C-seeria mudelid on varustatud alumiiniumist kugava ühepoolse (reguleeritava kõrgusega) juhtrauaga, mis tagab eriti mugava kogumiskorvi tühjendamise. Stihl akuniidukitel on lisavarustusena saadaval ka multšikomplekt. Vaata lisavarustust.
Makita akumuruniiduk on hea valik just siis, kui kodus on Makita seadmeid rohkem. Nii saab ühe ja sama akuga töötada mitme erineva masinaga. Makita akumuruniidukid töötavad standarsete Makita akudega 18V. Makita akuniidukite eeliseks on kompaktsus – lihtsasti kokkupööratav sang. Lisaks on uuemad niidukid tolmu- ja pritsmekindlad ning ohutuse tagamiseks varustatud elektrilise piduriga.