STIHL akusaag MSA 120 C-BQ Compact KOMPLEKT

369.00 

Laos (saab järeltellida)

Akusaag MSA 120 C-BQ Compact KOMPLEKT
STIHL akusaag MSA 120 C-BQ Compact KOMPLEKT

369.00 

Tootekood: 12540115888 Kategooriad: , , Sildid: , , ,

STIHL akusaag MSA 120 C-BQ Compact KOMPLEKT

+ TASUTA aku AK20 Compact (4,2Ah) väärtusega 119 €

Akutoitega kettsaag, mis on kompaktne, võimas, turvaline, kerge, lihtne kasutada ja väga vaikne. Mõeldud kasutamiseks koduses majapidamises okste, põõsaste ja puude lõikuseks ning ka küttepuude tegemiseks. Sobib väga hästi töötamiseks kinnistes ruumides. Kiirketipingutus ja intelligentne STIHLi QuickStop Super ketipidur muudavad kasutamise mugavaks ja turvaliseks. Niipea kui kasutaja laseb lahti tagumisest käepidemest, seiskub kett täielikult sekundi murdosa jooksul. See tagab enam ohutust.

Akusaag MSA 120 C-BQ  on varustatud spetsiaalselt väljatöötatud saeketiga 1/4″ PM3, mis tagab suurepärase lõikejõudluse. Väga lihtne teritada ja vahetada. Teritamisel kasutatakse STIHLi teritusraami ümarviiliga 3,2 mm.

Compact seeria toodetel kasutatakse STIHLi Compact seeria akusid. Kettsael MSA 120 C-BQ soovitame kasutada AK 20 ja AK 30 Compact akut. Ketiõlina soovitame koduaias kasutada STIHLi BioPlus saeketiõli, mis tagab puhtama looduse ning pikema keti ja juhtplaadi eluea.

EC -STIHLi loodud ja toodetud harjavaba elektrimootor. Madala mürataseme tõttu sobivad ka müratundlikesse piirkondadesse: hotellid, haiglad, koolid jne. Väga kiire ja kerge kaaluga STIHL akukettsaed on mõeldud puude kärpimiseks ja väikesteks ehitustöödeks. Tänu kompaktsele konstruktsioonile on akusaed lihtsasti käsitsetavad. Akukettsaed on mõeldud mugavaks kasutamiseks maastikuhooldusel okste, põõsaste ja puude järellõikamisel. Akusaag sobib ideaalselt töötamiseks ka kinnistes ruumides näiteks puidutöökodades ning kasutamisel ei ole vaja kõrvaklappe.

 

Tootja

STIHL

Aku pinge (V)

36.00

Juhtplaat/kett

1 mm 64hm, 30 / 1/4" PM3 1

Mootori seeria

STIHL EC harjadeta

Kaal (kg)

2.30

Aku komplektis

JAH

Laadija komplektis

JAH

Kiirketipinguti

JAH

Keti kiirus(m/s)

13.2

Ketipidur

JAH

Tööaeg AK 20 (min)

40

Tööaeg AK 30 (min)

55

Tööaeg AP 300 S (min)

Tööaeg AR 3000 (min)

 

Kasutades meie veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega ja isikuandmete töötlemise tingimustega nagu on kirjeldatud meie Küpsiste kasutamise- ja privaatsuspoliitikas.