Võsalõikur STIHL FS 560 C-EM

1,549.00 

Saadaval järeltellimisel

Tootekood: 41482000037 Kategooriad: , , Sildid: , ,

Võsalõikur STIHL FS 560 C-EM

Võsalõikur STIHL FS 560 C-EM pakub erakordset võimsust ja jõulist disaini. FS 560 C-EM on ka kõige võimsam STIHL võsasaag, eriti võimsa mootoriga mis mõeldud professionaalseteks metsahooldustöödeks. Spetsiaalseks metsaharvendustöödeks või võsalõikuseks – seadme komplekti kuulub saeketas. Seadme “lenks” on teistsuguse kujuga kui trimmerdamiseks mõeldud versioonil kuid see tagab paremad töövõtted. Seade on spetsiaalselt metsatööks mõeldud millel madal vibratsioonitase tänu neljapunktilisele vibratsioonivastasele süsteemile. Standardvarustuses on lihtne käivitustehnoloogia, seiskamisnupp ja täielikult elektrooniline M-Tronic karburaator. Standardvarustuses on ka uued kanderihmad ADVANCE PLUS.

Stihl 2-MIX mootor

Varustatud STIHLi 2-MIX mootoriga kuni 20% madalama kütusekulu ja kuni 50% väiksema heitgaasieralduse tagamiseks võrreldes STIHLi sama võimsusklassi kahetaktiliste mootoritega ilma 2-MIX tehnoloogiata.

M-Tronic

M-Tronic- Kütuse pealevool on elektrooniliselt juhitav ning kohandub automaatselt töö- ja keskkonnatingimustega, tagades mootori optimaalse jõudluse. Mälufunktsioon võimaldab kiiresti jätkata poolelijäänud tööd pärast pausi ja seadistusi pole tarvis käsitsi reguleerida. Lisaks M-Tronic süütemoodulile asub hoorattal ka kontrollüksus, mis kontrollib pidevalt õhurõhku, kütuse koostist ja mootori temperatuuri. Vastavalt sellele reguleerib üksus süütesegu kütuse ja õhu vahekorda. Mootor töötab alati optimaalsetel pööretel vastavalt tingimustele. Puudub vajadus käsitsi reguleerida karburaatorit. Tänu puhtamale ja täpsemalt reguleeritud küttesegule töötab mootor säästlikumalt, saastab vähem keskkonda ja selle tööiga on pikem. Ka käivitamisel seatakse mootor automaatselt käivitusasendisse

Stihl antivibratsioonisüsteem

4-punkti antivibratsioonisüsteem tagab väiksema vibratsiooni kasutaja kätele. Kasutatud on eriterasest antivibratsioonivedrusid ja kummist vibratsioonipukse. Võsalõikur on töötamisel piisavalt jäik, kuid samas ei kandu vibratsioon kasutaja kätele üle.

Jämedam võlli toru

Tagab seadme parema vastupidavuse rasketes olukordades.

ADVANCE PLUS kandetraksid

Võimaldavad seadet endast eemale lükata – nii on võimalik võsas paremini endale ruumi teha. Samuti on muudetud reduktori kaldenurka ja pöördekiirust.

Saeketas

Võimaldab puhastada metsaaluseid ja kraavipervesid võsast. Lihtne teritada STIHL võsalõikaja terituseks mõeldud teritusraamiga. Vaata lisaks võsalõikurite, murutrimmerite ja rohulõikurlte tootevalikut siit.

Tootja

STIHL

Võimsus (kW)

2,8

Töömaht (cm³)

57.10

Mootori seeria

2-MIX

Kaal (kg)

10.2

Kütusepump

JAH

Dekompressiooniklapp

EI

Stihl M-tronic

JAH

Stihl Ergostart

JAH

Stihl Elastostart

EI

Käepidemesoojendus

EI

Tööorgan

Saeketas

Kütusepaak (L)

0.99

Õhufilter

Paber

Kogupikkus (cm)

176

Reduktorinurk ( ˚ )

30

Traksid / kanderihm

Metsatööde traksid Advance PLUS

Trimmipea / tamiil /kaitse

3mm / JAH, 7-3, Autocut 56-2 / 2

Lõikenuga/kaitse

Kolmiknuga 350mm avaga 20mm / JAH

Saeketas / kaitse

Saeketas MZ 225-24 avaga 20mm / JAH

Komplektis

Saeketas ja kaitse

Tootekood: 41482000037 Kategooriad: , , Sildid: , ,

1,549.00 

Saadaval järeltellimisel

Registreeru kliendiks Registreeru kliendiks
Kasutades meie veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega ja isikuandmete töötlemise tingimustega nagu on kirjeldatud meie Küpsiste kasutamise- ja privaatsuspoliitikas.