Tere Hannes

Olete Forteci iseteeninduslehel, mis arvestab Teie robotniiduki mudelit ning piirkonda. Siin näete personaalset hinnapakkumist kõikidele robotniiduki hooldusega seotud teenustele ning saate valida omale sobivaima lahenduse.

PUHASTUS JA KULUOSADE VAHETUS

Kui esmapilgul võib tunduda, et puhastamist vajavad ainult niidutekk ja plastikkatted, siis tegelikult on asi tunduvalt keerulisem. Hoolduse käigus teostame tarvkarauuenduse, sooritame teste, puhastame ja hooldame masinat kohtadest, kuhu tavakasutaja enamjaolt ei pääse, kuid on roboti seisukohast väga olulised. Näiteks kogunevad muru ja muud jäägid ümber võllide - vältimaks rattamootori ülekoormamist, tuleb rattad eemaldada, puhastada võllide ümbrused ja rattad, et tagada nende vaba ja takistusteta liikumine. Ka esirataste puksid vajavad puhastamist ja määrimist spetsiaalse määrdega ning vajadusel tuleb kulunud detailid vahetada. Roboti talvehoolduses tehtava puhastamise käigus saab selgeks, millised detailid vajavad vahetamist. Sõltuvalt läbisõidust, hooaja kesksest puhastamisest ja pinnasest võivad kulunud olla esirataste puksid, mistõttu võivad vahetust vajada ka esirattad. iMow hooldus lõpeb alati katse käivitamisega testalal ja aku täislaadimisega. Tehakse viimane test veendumaks, et iMow on järgmiseks hooajaks 101% valmis.

KUI SOOVID ROBOTNIIDUKIT HOIUSTADA ISE, TUTVU TINGIMUSTEGA SIIN

Robotniiduki seismapanemisel (nt talvepausil, vahepealsel hoiustamisel):
● Laadige akut
● Lülitage automaatika välja
● Aktiveerige kõrgeim ohutusaste
● RMI 632 C, RMI 632 PC aktiveerige energiarežiim ECO
● Aktiveerige seadmelukk
● Lahutage võrguadapteri pistik vooluvõrgust.
● Puhastage hoolikalt kõik robotniiduki ja dokkimisjaama välised osad. Katke dokkimisjaam sobiva kaanega, fikseerige kaas.
● Hoidke robotniidukit ratastel seisvana kuivas, suletud ja tolmuvabas ruumis. Veenduge, et seadet hoitakse lastele kättesaamatus kohas.
● Hoiulepandav robotniiduk peab olema töökorras.
● Kõik kruvid peavad olema tugevalt kinni keeratud, vahetage seadmel loetamatud ohu- ja hoiatussildid välja, kontrollige kogu masinat, et ei esineks kulumisi või kahjustusi. Vahetage kulunud või kahjustatud osad välja.
● Eemaldage seadmel esineda võivad tõrked enne hoiulepanekut.

Seadme puhastamine lahtisest mustusest, tarkvara uuendamine, aku diagnostika ja laadimine, elektroonika ja mootorite test, lõiketera vahetus, vajalike osade määrimine.
Eriti oluline suurtel pindadel või rasketes tingimustes töötavatele robotniidukitele. Väga põhjalik keemiline puhastus mis eemaldab raskesti kinni paakunud mustuse ja liiva - seda ka roboti sisemusest.
Kasutusjuhendis on välja toodud hulk punkte, mis tagab seadme nõuetekohase hoiustamise talvel. Juhul kui hoiustate robotit kodus, palume kindlasti tutvuda kasutusjuhendiga.
0,00 €
Tasumine toimub peale teenuste teostamist, kuna hind ei sisalda ettenägematuid kulusid. Enne lisanduvaid kulusid kooskõlastatakse tööd kliendiga.