STIHL akutrimmer FSA 85 PRO

259.00 

Laost otsas

STIHL akutrimmer FSA 85

Väga kerge, vaikne ja sujuva kiirusega PRO seeria akutoitel töötav trimmer, mis on varustatud AutoCut C 4-2 nailonjõhviga trimmipeaga, lõikekaar on 350 mm. Uue nailonjõhvi saab trimmipeasse paigaldada ilma korpust avamata ning jõhvi reguleerimine toimub automaatselt, koputades lõikepead vastu maapinda. Sobib hästi kasutamiseks suuremates aedades ja haljastuses.

Võimsad seadmed
Harjadeta elektrimootor on uskumatult energiatõhus ja peaaegu mittekuluv. Ja tänu silmapaistvale tõhususele muundatakse akuenergia tõeliselt muljetavaldavaks tööjõudluseks. Erineva võimsusklassiga seadmed töötavad kõik 36 V liitiumioonakudega. Kiiruse reguleerimine on astmeta.

Juhtmete puudumine tähendab suuremat mobiilsust
Kuna need ei vaja toitejuhet, on universaalsed akutööriistad mobiilsuse osas võitmatud. Need sobivad ideaalselt töötamiseks kodumajapidamises ja avalikus ruumis. Kõik meie elektrilised akutööriistad on kerged, neil on meeldivalt madal vibratsioonitase ja neid on lihtne kasutada.

Akutrimmer FSA 85 puhas ja vaikne
Tänu juhtmeteta tehnoloogiale sobivad need tööriistad ideaalselt kasutamiseks müratundlikes piirkondades nagu haiglad, lasteaiad ja elamurajoonid. Lisaks ei tekita elektrimootorid mingeid heitgaase.

Üks aku kõige jaoks
Nii muru niitmine ja muruservade hooldamine, kui ka heki pügamine, lehtede koristamine, teeradade puhastamine ja küttepuude lõhkumine – STIHLi ja VIKINGi akutööriistad muudavad kõik aiatööd lihtsaks. Ja tänu nende innovatiivsele modulaarsele ehitusele ühilduvad akud ja laadimisseadmed kõigi elektriliste akutööriistadega. Sõltumata sellest, kas olete hobiaednik või professionaal, leiate endale alati just selle, mida otsite.
Heitgaasivabad, vaiksed 100% mobiilsed: STIHLi akutööriistad ühendavad endas mitmeid eeliseid. Need sobivad suurepäraselt aiandushuvilistele, professionaalsetele aednikele ja oskustöölistele ning neid saab kasutada kõikvõimalike tööde tegemiseks.

Tootja

STIHL

Aku pinge (V)

36.00

Kaal (kg)

2.8

Aku komplektis

EI

Laadija komplektis

EI

Tööaeg AP 300 S (min)

56

Tööaeg AR 3000 (min)

200

Tööorgan

trimmipea

Trimmipea / tamiil

0mm, Autocut C4-2 / 2

Trimmikaitse

JAH

Traksid / kanderihm

lisavarustusena

Pikkus (cm)

165

Reduktorinurk ( ˚ )

30

Reguleeritav võtmeteta

EI

Stihl EcoSpeed

EI

Multifunktsionaalne käepide

EI

kiirviited

PÜSIKLIENDIL ON EELISED! 
Registreeru kliendiks Registreeru kliendiks
Kasutades meie veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega ja isikuandmete töötlemise tingimustega nagu on kirjeldatud meie Küpsiste kasutamise- ja privaatsuspoliitikas.