Fortec lehelt ostetud kaubaga on sul 14 päeva jooksul aega tutvuda. Juhul, kui ostetud kaup mingil põhjusel ei sobi sulle või sa pole kaubaga rahul, siis saad kauba meile tagastada või paluda see meil ümber vahetada. Kauba tagastamine või vahetamine on imelihtne. Kui soovite kasutada seadusest tulenevat 14-päevast taganemisõigust, siis garanteerime sulle müügitellimuse sooritamisel tasutud kõigi summade tagastamise 14 päeva jooksul peale taganemisavalduse kättesaamist ja kauba tagastamist Fortecile.

Tähelepanu: Tagastatav kaup ei tohi olla eelnevalt kasutatud ja peab olema originaalpakendis ja küljes peavad olema Kauba originaalsildid. Tagastada ei saa spetsiaalselt eritellimusel Kasutajale valmistatud ja kergesti riknevaid Kaupu. Kasutaja ja tarbija peavad arvestama, et kauba tagastamisega võivad tagastajale kaasneda lisakulud. Kui Müügitellimuse alusel ostetud Kaupa soovitakse ümber vahetada, siis kannab ümber vahetamisega seotud kulud Fortec. Paki kättesaamisel veendu koheselt, et kaup ei oleks rikutud. Vigastuste või puuduste ilmnemisel tuleks need koheselt fikseerida (nt. pildistada) ja meid sellest informeerida e-kirja teel info@fortec.ee . Kuidas tagastamine või vahetamine toimub on lahti seletatud käesoleval lehel allpool. 14 päevane taganemisõigus kehtib ainult eratarbijatele. Juriidilistele isikutele (nt ettevõtetele, asutustele) 14-päevast taganemisõigust ei kohaldata .

Kauba tagastamine kasutades 14-päevast taganemisõigust
Peale paki kätte saamist tuvuge kaubaga, Teil on aega 14 päeva. Kui kaup ei sobi, siis võite selle Fortecile tagastada. Trükkige palun välja ja täitke ära taganemise avaldus ning lisage see tagastatava kauba juurde (või saatke e-postiga info@fortec.ee) ja saatke Kaup tagasi Fortecile. Tagastame Teile kauba ostusumma ja transporditasu täies ulatuses 14 päeva jooksul alates taganemisavalduse saamisest eeldusel, et Kaup on jõudnud meieni.

Tagastamise erinevad võimalused:

Kauba tagastamine kasutades pakiautomaati
Juhul, kui oled kauba kätte saanud Omniva või ItellaSmartpost pakiautomaadist, siis on sul võimalus Kaup tagastada kasutades sama ettevõtte pakiautomaati. Tagastamisel tuleb kasutada sama uksekoodi, mis saadeti sulle telefonile või e-postile Kauba kättesaamiseks. Kauba tagastamisel Fortecile garanteerime kogu sinu poolt Müügilepingu alusel tasutud ostusumma ja transporditasu tagastamise 14-päeva jooksul peale Taganemisavalduse kättesaamist eeldusel, et Kaup on tagastatud  Fortecile. Kui oled Müügilepingust taganenud ning Kaubal ei esine puudusi, on Fortecil õigus Kasutajalt nõuda Kauba tagastamise transpordikulu hüvitamist vastavalt tagastamise teenust osutava transpordiettevõtte (nt Omniva , SmartPost jne) hinnakirja alusel. Tarbija peab arvestama, et tagastamise transpordikulu on suurem kui tellimuse/kauba saatmiskulu tarbijale tellimuses oli. Kasutajal on õigus kaubad tagasi saata ka oma kuludega, kuid Fortec neid ei hüvita. Fortecil on õigus tasaarvestada Kauba Tagastamise transpordikulu Kasutaja poolt Kauba eest tasutud ning tagastamisele kuuluva summaga. NB! Pea meeles, et uksekood kehtib vaid 14 päeva peale paki kätte saamist pakiautomaadist.

Kauba tagastamine Kulleriga
Juhul, kui soovid Kauba tagastada kullerteenust kasutades, siis palun võta Fortec klienditeenindusega ühendust telefoni teel +372 5333 0222 või saada e-kiri info@fortec.ee . Kauba tagastamine kullerteenust kasutades on tagastajale tasuline. Fortecil õigus Kasutajalt nõuda Kauba tagastamise transpordikulu hüvitamist vastavalt tagastamise teenust osutava transpordiettevõtte hinnakirja alusel, aga mitte rohkem kui 10 eurot. Fortecil on õigus tasaarvestada Kauba Tagastamise transpordikulu Kasutaja poolt Kauba eest Müügilepingu alusel tasutud ning tagastamisele kuuluva summaga.

Kauba tagastamine tavapostiga
Märkige pakile tagastatava Kauba saajaks Haarwood OÜ ja saatke see aadressile Kadaka 4, Tallinn. Teenuse hind sõltub postiteenust pakkuva ettevõtte hinnakirjast. Fortec garanteerib peale taganemisavalduse esitamist kogu teie poolt Müügilepingu alusel tasutud summade tagastamise 14-päeva jooksul alates taganemisavalduse kättesaamisest, eeldusel, et Kaup on Fortecile tagastatud. Kauba tagastamisega seotud postikulusid Fortec ei kompenseeri.

NB! Kauba tagastamise Teenus kehtib vaid eraklientidele, juriidlised isikud taganemisõigust kasutada ei saa.
Juhul kui Haarwood OÜ organiseerib kauba transporti kliendi juurest kauba tagastamiseks, ekspertiisi viimiseks, vea tuvastamiseks või hooldusesse viimiseks ise, siis peab kaup olema kliendi poolt eelnevalt pakendatud originaal pakendisse või pakendatud (pakendamisega seotud kulud on kliendi kanda) selliselt et kaup ei saaks transpordil vigastada. Samuti peab kaup olema kullerile üleandmiseks kättesaadav kliendi välisukse juurest ning vajadusel peab klient organiseerima kauba üleandmise kullerile. Haarwood OÜ ei ole kohustatud eelnevalt kirjeldatud transporti teostama kui kauba asukoha aadress ei ole sama mis oli kliendil kauba tellimuses.

Kauba tagastamine seoses pretensiooni esitamisega
Eraisikud saavad Kauba tagastada 24 kuu jooksul alates Kauba üleandmisest, kui nad kasutavad selleks pretensiooni alusel tagastamist (nt. kaup on katki).

Täpsemat infot Kauba tagastamise tingimuste kohta leiate tutvudes Fortec Ostutingimustega . Kui Teil on veel küsimusi seoses tagastamisega, siis palume esmalt tutvuda jaotusega Küsimused-vastused (KKK) . Kui Te sealt abi ei saa, siis palun helistage +372 5333 0222 või kirjutage info@fortec.ee