Kaubamärk LOGOSOL

Logosol on Rootsi ettevõte, mis toodab ainulaadseid puidutööseadmeid.

Uuenduslike lahendustega on enam kui 20 aasta jooksul tuntavalt muudetud metsandus- ja puidutöötlustööde tegemist. LOGOSOL tooteid tuntakse nende ehituse lihtsuse, töökindluse ja tõhususe poolest.Meie mitmekesine tootevalik aitab Sinul enda äri kasvatada ja laiendada.

LOGOSOL on esindatud 65 riigis ning on seetõttu oma tööstusharu globaalne liider. 

Traditsioonid on au sees!

Juba sajandeid on Rootsi maailmakuulus oma leiutajate, disainiuuenduste ja kvaliteettoodete poolest. Tõmblukk, kullaager ja gaasipliit ning tellitav mutrivõti on mõned näited rootslaste leiutistest, mis on meie elus muutunud asendamatuteks. Rootsi ettevõtteid Ericsson, Volvo, SAAB, Nobel ja IKEA seostatakse geniaalsuse, perfektsuse ja kõrgete standarditega.

 

 

Logosoli kvaliteet on Rootsi kvaliteet!

„Valmistatud Rootsis” tähendab kvaliteeti, uuendusi ja jätkusuutlikke lahendusi. Logosol on Rootsi ettevõte, mis vastab igati kõigi ootustele! Meie tootevaliku eristuvad omadused viimase 20 aasta jooksul on olnud uuenduslikkus, originaalsus, lihtsus ja kvaliteet. Nendele omadustele põhinedes on Logosol välja arendanud laia valiku puidutöötlus- ja puidutööseadmeid. Oma toodetega on Logosol saanud sellel alal tuntuks kogu maailmas.

Kontrollige kogu protsessi!

Logosol vastutab oma tootevalikuga kogu protsessi eest – puude langetamisest kuni puidust valmistoodanguni. Meie valikust leiate kõike alates kettsaagidest kuni tööstuslike seadmeteni. Meie kõige tuntum toode on siiski Logosoli saeraam. See leiutis on maailma kõige populaarsem kantav saeraam!

 

 

 

Me kuulame oma kliente

Alates meie turuletulekust on meie kliendid andnud meile lugematul hulgal postiivset tagasisidet, mis algab uhkusest meie töökindlate seadmete üle ja lõpeb rõõmuga omavalmistatud puitesemetest. Logosol on perefirma ning meil on heameel pakkuda oma klientidele kvaliteetseid tooteid ning suurepärast tugiteenust. Logosolis oleme alati valmis teid teenindama!

Olete alati teretulnud!